Yükleniyor...

Küçük Yatırımcılar için Ethereum Yatırım Ortaklığı Yolda!

Bireysel yatırımcılar çok yakında, ABD'de borsada işlem gören Grayscale Ethereum Trust aracılığıyla Ethereum'a kolay ve güvenilir bir şekilde yatırım yapabilecekler.

Ethereum Yatırım Ortaklığı

Bireysel yatırımcılar çok yakında, ABD’de borsada işlem gören Grayscale Ethereum Trust aracılığıyla Ethereum’a kolay ve güvenilir bir şekilde yatırım yapabilecekler.

Grayscale sözcüsü Marissa Arnold, CoinDesk’e gönderdiği e-postada “Her türlü yatırımcı Ethereum satın alma, saklama ve muhafaza etmenin zorluklarıyla karşılaşmadan Ethereum’un fiyat hareketinden faydalanabilecek” açıklamasınada bulundu.

Grayscale’in web sitesine göre, 30 Nisan’dan itibaren dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi türünden sunulan hisse senedinin toplam değeri 7.5 milyon dolara ulaştı.

ETHE sembolünü kullanacak olan Grayscale Ethereum Trust, tezgah üstü piyasalarda (OTC) işlem görecek. Giriş seviyesinde yatırımcılar, Apple ve IBM hisseleriyle birlikte Ethereum’a bağlı bir enstrümana sahip olabilecek ve ticaret yapabilecekler. Aralık 2017’de sunulan ETHE, daha önce yalnızca akredite olmuş yatırımcılar için sunulmuş ve minimum 25.000 dolar değerinde yatırım gerektiriyordu.

Wall Street’in kendi kendini düzenleyen kuruluşu (SRO) Finansal Endüstri Düzenleme Kurumu (FINRA) halka açık olan hisselerin halka arzını onayladı. Grayscale, hisse senedinin alım satım için ne zaman uygun olacağını henüz açıklamadı, ancak FINRA onayı süreç için oldukça önemli bir adım.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x