Yükleniyor...

Küresel E-spor Federasyonu Metaverse Konseyi’ni Başlattı

Metaverse konseyi, küresel girişimlerin geleceğini şekillendirmeye odaklanmaya çalışacak.

Global Esports Federation

Metaverse konseyi, küresel girişimlerin geleceğini şekillendirmeye odaklanmaya çalışacak.

Dünyadaki e-spor topluluğunu bir araya getiren bir sivil toplum kuruluşu olan Global Esports Federation, bir metaverse konseyi oluşturduğunu duyurdu.

Küresel E-spor Federasyonu’ndan Metaverse Konseyi

metaverse espor

Federasyon, küresel topluluk için somut metaverse geliştirme girişimlerini şekillendirmeye odaklanmak için metaverse konseyi oluşturduklarını belirtti.

Konsey, blockchain uzmanlarından, NFT geliştiricilerinden ve sosyal medya etkileyicilerinden oluşacak. GEF CEO’su Paul J. Foster konuyla ilgili şunları söyledi:

“Metaverse realitemize fikirleri, sesi ve şekli geliştirmek için GEF Metaverse Council’i kurduk ve tüm worldconnected topluluğumuz için sınırsız fırsatlara erişmek için çabalayacağız.”

Blockchain birlikte çalışabilirlik projesi Flare’nin CEO’su Hugo Philion konseye başkanlık edecek. Flare, “ekonomik güvenlik mekanizmalarına dayanmadan akıllı sözleşme ağları için bir ölçeklendirme yöntemi” sunduğunu dile getirdi.

Philion, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“E-spor, blockchain uygulamaları için sınırsız bir potansiyel ve fırsatlar dünyası sunuyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner