Yükleniyor...

Küresel Emlak Şirketi Jamestown, SHIB ve DOGE’i Kabul Edecek

Digital Currency Group'un ortağı olan küresel emlak devi Jamestown, artık BitPay üzerinden kira ödemelerinde Shiba Inu, Dogecoin ve diğer kripto para birimlerini kabul edecek.

jamestown shiba inu dogecoin

Digital Currency Group’un ortağı olan küresel emlak devi Jamestown, artık BitPay üzerinden kira ödemelerinde Shiba Inu, Dogecoin ve diğer kripto para birimlerini kabul edecek.

Gayrimenkul yatırımı ve yönetimine odaklanan yatırım devi Jamestown, BitPay ile yaptığı stratejik ortaklığını duyurdu. Rew-Online’a göre şirket, Shiba Inu ve Dogecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerini kabul etmeye başlayacak.

2021’de Jamestown, metaverse alanında iş birliği yapmak için Barry Silbert’in Dijital Para Birimi Grubu ile de ortaklık kurmuştu.

Artık SHIB, DOGE, BTC vb. İle Kira Ödenebilecek

btc shib doge

Rew-Online, Jamestown ile BitPay’in bir ortaklık anlaşması imzalayarak kripto para birimi ödemelerini kabul ettiğini bildirdi.

Şirket ABD merkezli emlak mülklerinde kripto paralarla kira ödemelerini kabul edecek.

Bu iş birliğiyle birlikte kripto ödemeleri artık ticari gayrimenkul alanında önde gelen programlardan birinde yer almaya başlayacak.

Jamestown Başkanı Michael Phillips, bir röportajda kriptonun şirketin teknoloji ve sanal entegrasyon yoluyla inovasyon uygulama planlarının büyük bir parçası olacağını belirtti.

BitPay, kripto ödemelerini fiat paraya dönüştürüp şirketlere yatırır bu nedenle Jamestown kripto almaz veya tutmaz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x