Yükleniyor...

Küresel Kredi Ağı Hidden Road, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Kripto para ekosistemi içinde yer alan birçok şirket yatırımlarını artırdı, genişlemeye ve büyümeye başladı.

kuresel kredi agi hidden road 50 milyon dolarlik yatirim aldi 1

Kripto para ekosistemi içinde yer alan birçok şirket yatırımlarını artırdı, genişlemeye ve büyümeye başladı. Bu şirketler yatırım turlarıyla da önemli gelir elde ediyor. Söz konusu gelirler, şirketler için önemli bir kilometre taşı diyebiliriz. Yatırımlara kısa süre önce bir yenisi daha eklendi, Küresel bir kredi ağı olan Hidden Road, 50 milyon dolarlık yatırım haberiyle gündeme geldi.

Hidden Road’a 50 Milyon Dolarlık Yatırım

Küresel kredi ağı Hidden Road, Castle Island Ventures liderliğinde düzenlenen A Serisi finansman turunu 50 milyon dolarla kapattığını duyurdu.

kuresel kredi agi hidden road 50 milyon dolarlik yatirim aldi

Castle Island Ventures, Citadel Securities, FTX Ventures, Wintermute gibi birçok tanınmış şirket tura öncülük etti.

Yapılan açıklamaya göre Hidden Road, eski teknoloji, eski iş akışları ve çıkar çatışmalarının neden olduğu kredi ve ana aracılık konusunda günümüzün birçok sorununu çözmeyi umuyor.

Hem geleneksel hem de dijital varlıklar için birinci sınıf aracılık, takas ve finansman hizmetleri sunan Hidden Road, aldığı yatırımla şirketin geleceğine yön vermek istediğini belitti.

Castle Island Ventures’ın genel ortağı Matt Walsh, The Block‘a şunları söyledi:

Hidden Road, dijital varlık pazarına giren kurumlar için gerekli gördüğümüz bir dizi ürün sunuyor. Bu harika ekibe yatırım yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner