Yükleniyor...

Kurumsal Bitcoin (BTC) Cüzdanları Yeniden Artmaya Başladı

Kripto para topluluğunun önde gelen veri toplayıcısı Glassnode tarafından sağlanan analiz tablosu, 100-1.

kurumsal bitcoin btc cuzdanlari yeniden artmaya basladi

Kripto para topluluğunun önde gelen veri toplayıcısı Glassnode tarafından sağlanan analiz tablosu, 100-1.000 BTC’ye sahip olan cüzdan sayısının yeniden yükselmeye başladığını gösteriyor.

Kurumlar Daha Fazla Bitcoin Topluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Moskovski Capital CIO’su tarafından paylaşılan Glassnode grafiği, Nisan ayında biraz geriledikten sonra 100 ila 1.000 BTC’ye sahip olan Bitcoin cüzdanlarının sayısının tekrar arttığını gösteriyor.

Lex Moskovski, 100-1.000 Bitcoin cüzdan yelpazesinin, yakın zamanda Galaxy Digital tarafından satın alınan Coinbase, BitGo gibi saklama platformlarında fon depolamak için belirli bir protokol kullanan finans kurumlarını gösterdiğini açıklıyor.

Lex ayrıca Coinbase’in fonları 100-120 Bitcoin yığınlarına bölerek saklama cüzdanlarında sakladığını belirtiyor. Büyümenin yeniden başlamasının Bitcoin için yükseliş haberi olduğuna inanıyor.

Geçtiğimiz günlerde, benzeri görülmemiş miktarda Bitcoin (12.234 BTC) Coinbase borsasından çekilmiş ve söz konusu işlemin kurumlar tarafından gerçekleştirilmiş olabileceği ifade edilmişti. Bu Bitcoin miktarı ise 688.3 milyon dolar değerindeydi.

Aktif Bitcoin Cüzdanları 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Glassnode tarafından paylaşılan yakın tarihli bir tweet’e göre, aktif Bitcoin adreslerinin sayısı (yedi günlük MA) 65.659 ile son üç ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Önceki zirve ise 65.525 ile 9 Şubat’ta tespit edilmişti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x