Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Kurumsal Para Ethereum’a (ETH) Akıyor! Yükseliş Devam Edebilir

Kurumsal Para Ethereum’a (ETH) Akıyor! Yükseliş Devam Edebilir

ABONE OL:google-news

Lider kripto para yatırım ve varlık yönetimi firması Grayscale, mevcut toplam Ethereum’un %1’inden fazlasına sahip. Bu durum şirketin 2 Haziran’da yayınlanan Yönetim Altındaki Net Varlıklar (AUM) raporunda açıklandı. Rapor, Grayscale’in Ethereum için dolaşım arzının %1’inden fazlasını temsil eden 338.8 milyon dolar AUM’a sahip olduğunu gösteriyor.

Grayscale, yıl başından beri agresif bir şekilde Ethereum satın alıyor. Nisan sonunda olduğu gibi, şirket 2020 yılında tüm mayınlı Ether’in %50’sine eşdeğer satın alımı gerçekleştirdi. Bu durum, Ethereum’a olan ilgi artmaya devam ederken Ethereum Trust’ı platformda güçlü tutma ihtiyacından kaynaklandı.

Ethereum (ETH) Yükselişi Devam Ediyor

Ethereum son zamanlarda gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Şu anda fiyata göre en iyi performans gösteren varlıklardan biridir ve temelleri analistler tarafından takdir edildiğinden geleceği hala canlı görünmektedir.

Grayscale’in varlığa yaptığı büyük yatırımın performansına katkıda bulunup bulunmadığı belli değil, ancak Ethereum istikrarlı bir şekilde yükselişe devam ediyor.

Bu arada Grayscale bu yıl Bitcoin’i büyük ölçekte satın alıyor. Son zamanlarda, en büyük AUM’a sahip olan varlık olduğu için 2020’de tüm mayınlı Bitcoin’lerin %30’undan fazlasını satın aldı. Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Litecoin, Stellar Lumen, XRP, Zcash ve Horizen gibi diğer dijital varlıklar şirket tarafından mevcut kaynaklarından önemli paylar ile elde tutulmaktadır.

Kuruluşundan bu yana güçlenen şirket, kurumsal yatırımcıların dijital varlıklara yatırım yapması için güvenilir bir yatırım platformu haline geldi. Şirket bu oranda büyümeye devam ederse, varlık holdingleri yıl sonuna kadar benzeri görülmemiş seviyelere ulaşabilir. Platform, varlıklarını artırmak için hala Ether’i satın alıyor ve yakın gelecekte mevcut hacmi aşabilir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakZycrypto
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar