Anasayfa Bitcoin Haberleri Kurumsal Şirket, En Değerli Yatırım Bitcoin Dedi ve 250 Milyon Dolarlık BTC Aldı

Kurumsal Şirket, En Değerli Yatırım Bitcoin Dedi ve 250 Milyon Dolarlık BTC Aldı

ABONE OL:google-news

Halka açık en büyük ticari strateji şirketi olan MicroStrategy, bilanço sermayesinin 250 milyon dolarlık kısmını Bitcoin satın almak için kullandığını duyurdu.

Uzun Vadede En Çok Bitcoin (BTC) Kazandıracak

Bir basın açıklamasında, firma 21.454 BTC satın almasının hissedarları için uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarmak için stratejik bir hamle olduğunu söyledi. Ayrıca şirket, hükümet destekli para birimlerinin geleceği konusundaki endişelerinin kararında önemli bir rol oynadığını belirtti.

CEO Michael J. Saylor, şirketin Bitcoin’in şimdiye kadar yapılmış en sağlam para biçimi olduğuna inandığını ve değerinin zamanla artmasını beklediğini söyledi:

“Bitcoin’in küresel kabulünü, marka tanınırlığını, ekosistem canlılığını, ağ hakimiyetini, mimari esnekliğini, teknik faydasını ve topluluk ahlakını, uzun vadeli bir değer deposu arayanlar için bir varlık sınıfı olarak üstünlüğünün ikna edici kanıtı olarak görüyoruz. Bitcoin dijital altındır, kendisinden önceki tüm paralardan daha sağlam, daha güçlü, daha hızlı ve daha akıllıdır. Değerinin teknolojideki ilerlemeler, genişleyen benimsenme oranı ve modern çağda pek çok kategori katilinin yükselişini körükleyen ağ etkisi ile artmasını bekliyoruz. ”

MicroStrategy, 2020’nin ikinci çeyreğinde toplam gelirinin 110.6 milyon dolar, brüt karının 86.6 milyon dolar olduğunu söyledi.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,642TakipçilerTakip Et
871AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar