Yükleniyor...

Kuzey Kore Blockchain ve Kripto Para Konferansı Düzenliyor

Kuzey Kore, 18 Nisan - 25 Nisan 2019 tarihleri arasında başkent Pyongyang'da uluslararası Blockchain ve kripto para konferansı düzenlemeyi planladığını duyurdu.

Kuzey Kore Kripto Para ve Blockchain

Kuzey Kore, 18 Nisan – 25 Nisan 2019 tarihleri arasında başkent Pyongyang’da uluslararası Blockchain ve kripto para konferansı düzenlemeyi planladığını duyurdu.

Korea-dpr.info sitesinde yapılan duyuruyla, Blockchain ve kripto para endüstrisinden uluslararası uzmanlar Pyongyang’da bilgi ve vizyonunu paylaşmak, bağlantılar kurmak için ilk kez bir araya gelecek ve potansiyel iş fırsatları ile ilgili panellere katılacaklar.

Davetliler daha önce planlanmış olan birçok etkinliğe de katılacaklar. Blockchain konferansına katılmak isteyenlerin bir otel odasında konaklayabilmeleri için 18 Nisan’da Pyongyang’a ulaşmış olmaları şartı bulunuyor.

Konferans davetlileri sadece Kuzey Kore topluluğunun üyeleriyle kripto paralar ve Blockchain ile ilgili gelişmeleri tartışmayacaklar, aynı zamanda etkinlik kapsamında sıklıkla kullanılan dev bir kütüphane olan Great People’s Study House’u da ziyaret edecekler. Pyongyang merkezli kütüphane, konuşmalar, askeri ve nükleer geçit törenleri ve ulusal bayramları kutlamak için kullanılıyor. Davetliler kütüphane ziyaretinin ardından Kore Savaşı Müzesi, Pyongyang Yabancı Diller Üniversitesi ve bir ortaokul ziyaretinde bulunacaklar.

Konferansın üçüncü gününde davetliler ülkenin Kuzey Hwanghae eyaletinde bulunan tarihi bir şehir olan Kaesong’a bir geziye katılacaklar. Bu gezinin asıl amacı 1953 Koreli Mütareke Anlaşması’nın imzalandığı (Kore Savaşı’nı durdurmak için) Panmunjom’u ziyaret etmek olacak.

Konferansın beşinci ve altıncı (22 Nisan ve 23 Nisan) günlerinde davetliler Pyongyang’ın Bilim ve Teknoloji Kompleksi’nde düzenlenecek olan Blockchain ve kripto para konferansına katılacaklar. Konferansın yedinci (24 Nisan) gününde ise davetliler ülkenin bilgi teknolojileri şirketine ve Daedonggang bira fabrikasına bir gezi yapacaklar.

Yedinci günde davetliler ayrıca Kuzey Kore’nin genel iş sunumuna katılacak ve meslektaşlarıyla özel iş toplantıları gerçekleştirebilecekler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner