Yükleniyor...

Kyber Network (KNC) 2020 Yılında Neden Radarınızda Olmalı?

Altcoin’ler bu yıl kripto para piyasasında kendilerini göstermeye başladı.

kyber network neden radarınızda olmalı

Altcoin’ler bu yıl kripto para piyasasında kendilerini göstermeye başladı. Henüz tam bir altcoin rallisi olmasa da, birçoğunun performansı etkileyiciydi. Birçok düşük fiyatlı ve nispeten bilinmeyen altcoin de piyasayı fırtına ile ele geçirerek altcoin’lerin genel performansını arttırdı.

Bu altcoin’lerden birisi de Kyber Network’tür (KNC). Zincirli bir likidite protokolü olan KNC, merkezi olmayan token takaslarının herhangi bir uygulamaya entegre edilmesini sağlar. Bu, ekosistemdeki tüm taraflar için hızlı değer alışverişi sağlar.

Kyber Network bu yıl en iyi performans gösteren altcoin’lerden biri. Kripto para, 19 Temmuz’un ilk saatlerinden başlayarak 48 saat içinde %22’lik bir fiyat artışı gördü. Kripto para uzmanları, dijital para için daha fazla yol olduğuna inanıyor.

Kyber Network için bir protokol güncellemesi olan Katalyst, yakın zamanda yayınlandı. Bu yükseltme, şimdi KNC token sahiplerini Kyber Network’te gerçekleşen herhangi bir ekonomik karar sürecine katılmalarını sağlıyor. Katalyst yükseltmesi, KyberDAO’nun lansmanı ve DEX tüccarları, KNC sahipleri ve likidite sağlayıcıları için çok sayıda avantaj sunan stake işlemlerini de içeriyordu.

Güçlü Teknik Yapı

KNC ağına katılarak kullanıcıları ödüllendiren blockchain protokolünde stake yapma seçeneği ve dijital projenin arkasındaki güçlü teknik yapı, KNC’nin etkileyici performansı için bazı önemli faktörler olarak uzmanlar tarafından kabul edildi. 17 Temmuz’da popüler bir kripto analisti ve trader olan ‘Crypto Michael’ olarak bilinen Van de Poppe, Kyber Network’ün 0.00017 BTC’deki esnek desteğinin hayati bir savunma hattı olduğunu belirtti. Dijital para bu seviyenin üzerinde kaldı ve 0.000203 BTC’ye yükseldi.

KNC’nin yükselişi için bir başka faktör de Asya pazarında kazandığı popülerliktir. Kyber Network, Güney Kore’deki en popüler DeFi token’larından biri ve Güney Kore’deki CoinP gibi daha fazla perakende kanalında en çok konuşulan DeFi kripto paralarından biridir. Hong Kong merkezli bir kripto para alışverişi platformu olan Crypto.com, kısa süre önce Kyber Network token’ı listelerine ekledi.

Kyber Network’ün (KNC) planlanan birçok gelişimi var ve bunun gibi performanslara ek olarak, dijital para yakında patlayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner