Launchpad XYZ Boğa Sezonuna Hazırlanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Launchpad XYZ Boğa Sezonuna Hazırlanıyor

Terra/Luna sisteminin ve FTX borsasının çöküşünün etkileri sebebiyle 2022 yılında kripto paralar büyük kayıp yaşadı.

launchpad xyz

Terra/Luna sisteminin ve FTX borsasının çöküşünün etkileri sebebiyle 2022 yılında kripto paralar büyük kayıp yaşadı. Geçen bir yılın ardından kripto piyasası boğa sezonuna odaklandı. Topluluk boğa sezonunun ne zaman geleceği konusunda analistler ve teknik göstergeleri takip ediyor.

Bu süre zarfında bazı kripto projeleri dikkat çekiyor. Bunlardan birisi de Launchpad XYZ oldu. Öncelikle Launchpad XYZ’nin nasıl bir proje olduğundan bahsederek başlayalım.

Launchpad XYZ Nedir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Launchpad XYZ, merkezinde Web 3.0’ı kolaylaştıran büyük bir ekosistem olarak konumlandırılıyor.

Bu konum, değiştirilemez token’lardan (NFT’ler) fayda token’larına, Web3 ön satışlarına, oyna-kazan oyun merkezlerine, metaverse deneyim kütüphanesine, Web3 cüzdanına, NFT DEX’e, alım satım terminaline, launchpad bölümüne (LQ) ve Al aramasına kadar çok çeşitli sektörleri kapsıyor.

Launchpad XYZ, bir sonraki 10 milyon kullanıcıyı Web 3.0’a kazandırma hedefiyle hareket ediyor. Misyonu ise kullanıcıların verimlerini optimize etmelerini kolaylaştırarak gerçekleştirilmeleri. Yani proje ile kullanıcıların Web3 tabanlı merkeziyetsiz ürün ve uygulamalara erişimimi sağlanıyor.

Launchpad XYZ whitepaper’ına göre, tüm ekosistem Launchpad XYZ yerel ERC-20 tokeni olan LPX tarafından desteklenecek. Söz konusu token’ın, sürekli talebi teşvik etmeyi amaçlayan doğal işlevsellik ile donatıldığı bildirildi. Örnek olarak, Launchpad kullanıcılarının platformun pazar yerlerinde işlem ücretlerini ödemek için LPX token’larına sahip olmaları gerekiyor.

Kullanıcılar ayrıca değerli avantajlar elde etmek için LPX token’larını stake edebilecekler. Staking yapan kullanıcılar için en dikkate değer avantajlar arasında, NFT beyaz listelerine garantili erişim, kripto ön satışlara katılım imkânı, işlem ücretlerinde indirimler ve hatta topluluk “prestij rozetleri” yer alıyor.

Bu arada yatırımcıların fazlasıyla talep gören NFT’leri gerçek zamanlı görüntüleyebileceği seçenek de yer alıyor. Ayrıca projede kullanıcıların herhangi bir NFT pazar yerinde arama yapabileceği bir sistem de bulunuyor.

Launchpad XYZ (LPX) Ön Satışı

Şu an da ön satış etkinliği devam eden Launchpad XYZ’nin ERC-20 uyumlu native token’ı LPX, 0,0375 dolardan alıcı buluyor. Ön satış süreci 10 aşamadan oluşuyor. Yani en erken dahil olanlar daha düşük bir giriş noktasından yararlanabilecek. Projenin yol haritasına göre borsa listelemesinin 2023’ün üçüncü çeyrekte gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Launchpad XTZ Satın Almak İçin Ne Yapılmalı?

Launchpad XYZ satın almak isteyen erken yatırımcılar ön satış sayfasından ETH, USDT veya kredi kartı ile cüzdan bağlama işleminden sonra ‘Launchpad XYZ Satın Al’a tıklayıp LPX token alabiliyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x