Yükleniyor...
Sponsored

LayerZero, Aptos’la Entegre Olacak

Cross chain bir uygulama platformu olan LayerZero, piyasaya çıktığında Aptos ile enterge edileceğini doğruladı.

aptos

Cross chain bir uygulama platformu olan LayerZero, piyasaya çıktığında Aptos ile enterge edileceğini doğruladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Entegrasyon ile Aptos üzerinde geliştirilen uygulamaların zincirler arası hale getirmelerini sağlayacak. Böylece Blockchain’ler arası değer aktarımı daha da kolay hale gelebilecek.

LayerZero, 2022 Sonu Çıkması Beklenen Aptos ile Entegre Edilecek

Cross chain bir uygulama platformu olan LayerZero, 2022’nin sonunda çıkması beklenen Aptos piyasaya sürüldüğünde entegre olacağını açıkladı.

Aptos Labs, Twitter’dan yaptığı açıklamada LayerZero ile gerçekleşecek entegrasyonun güvenliğinin kullanıcı deneyimini daha da iyileştireceğini ve Aptos’ta yeni nesil uygulamaların önünü açacağını söyledi. Bu yeni nesil uygulamalar, cross chain olma özelliği taşır yani birden fazla Blockchain’de çalışırlar.

Aptos Blockchain’ler arasında çalışmanın Web3’ün benimsenmesi için kritik olduğunun altını çizdi. LayerZero’nun güvenlik önlemleri ve kullanıcı deneyimine verdiği önemle bunu desteklediği de eklendi.

LayerZero, LayerZero geliştirici ağında inşa edilen 20’den fazla en büyük Aptos uygulaması olduğunu iddia etti. Bu da, zincirler arası uyumlu bir uygulama oluşturma olanaklarından yararlandıkları anlamına geliyor.  

Aptos bu yıl 350 milyon dolarlık yatırım aldı. TVL’nin en büyük beşinci zinciri olan Solana’dan geliştiricileri kendi ağına çekmeye çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x