Yükleniyor...

Leonardo DiCaprio’nun Earth Alliance’ı, NFT Müzayedesinden Bağış Alacak

Ünlü Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio'nun Earth Alliance'ının yapılacak olan NFT müzayedesinden bağış alacağı açıklandı.

leonardo

Ünlü Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio’nun Earth Alliance’ının yapılacak olan NFT müzayedesinden bağış alacağı açıklandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tom Holkenborg (Junkie XL), James Cameron, Robert Rodrigez gibi yönetmenlerle Mad Max: The Fury Road, Justice League, Deadpool vb. filmlerin ses parçaları üzerinde çalışmış ünlü bir film bestecisidir. Ayrıca The Matrix, Need for Speed, The Sims 2 ve The Sims 3 gibi oyunlara müzik yapmasıyla da ünlüdür.

Yapılan açıklamaya göre Holkenborg, müzayedeyi kazanan kişinin kişiselleştirilmiş bir ses macerası oluşturacak 20+ dakika süren bir müzik notası oluşturmayı planlıyor. Bunu da Tezos tabanlı AmplifyX platformunda bir NFT olarak yapacağı bilgisi paylaşıldı.

Hayatın Müziği

Projenin ismi “The Soundtrack Of Your Life” (hayatın müziği” olacak. Bu NFT’de müzayede galibinin hayatının önemli bölümleri kendi isteği doğrultusuna yer alacak.

Açık artırma, 16 Haziran Çarşamba günü yapılacak. Müzayedeye önemli finans kuruluşlarının katılması bekleniyor.

Açık artırmadan elde edilecek kârın %10’u Lenardo DiCaprio’nun Earh Alliance’ına bağışlanacak. Earth Alliance kuruluşu, dünyadaki iklim krizine farkındalık yaratmak ve harekete geçmek amacıyla faaliyet gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x