Yükleniyor...

LG Electronics, NFT Platformu Art Lab’ı Piyasaya Sürdü

LG Electronics, kullanıcıların akıllı televizyonlarından ulaşabileceği NFT platformu LG Art Lab'ı piyasaya sürdü.

LG Electronics NFT Platformu Art Labi Piyasaya Surdu

LG Electronics, kullanıcıların akıllı televizyonlarından ulaşabileceği NFT platformu LG Art Lab’ı piyasaya sürdü.

Bu yılın başlarında LG, rakip Samsung Electronics’in benzer bir hamlesini takiben, akıllı televizyon ürünlerine NFT platform özelliklerini ekleyeceğini duyurmuştu. Kripto sektörüyle bağlantısını koparmayan şirket, Hedera tabanlı kripto cüzdan uygulamasını da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. LG, iki sistemi bir araya getiren NFT platformunu gün yüzüne çıkardı.

LG Electronics, NFT Platformu Art Lab’ı Tanıttı

LG, NFT özelliklerini akıllı televizyonlarına dahil edeceğini yaklaşık 8 ay önce açıklamıştı. Şirket, kullanıcıların LG’nin akıllı televizyonlarında NFT’leri keşfetmelerine, satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanıyan NFT platformu LG Art Lab‘ı tanıttı.

Platform, ABD’de yalnızca webOS 5.0 veya sonraki sürümlerini çalıştıran LG TV’ye sahip olanlar kişiler tarafından kullanılabiliyor ve doğrudan ana ekrandan erişilebilir halde.

LG NFT

LG Electronics, kullanıcıların LG’nin akıllı telefonlar için kripto cüzdanı Wallypto aracılığıyla NFT satın almalarını sağlayan bir uygulama sunmak için Hedera ile ortaklık kurdu.

LG tarafından yapılan yapılan açıklamaya göre Hedera, kullanıcıların işlem başına 0,0001 dolardan daha düşük bir fiyata işlem yapmalarına izin veriyor. Bu da NFT platformuyla ilişkili hiçbir gizli maliyet olmadığını ortaya koyuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner