Yükleniyor...

LG’den NFT Alım Satımı Yapılabilen TV için Patent Başvurusu

LG Electronics, NFT alım satımı yapılabilecek bir televizyon için patent başvurusunda bulundu.

LG Electronics Hedera Tabanli Kripto Cuzdan Cikariyor

LG Electronics, NFT alım satımı yapılabilecek bir televizyon için patent başvurusunda bulundu.

LG bir dönemdir üzerinde çalıştığı NFT alım satımı yapılabilecek bir televizyon için patent başvurusunu tamamladı. Şirket daha önceden de NFT ile televizyonlarını entegre etmek için projeler geliştirmeye devam ediyordu.

LG, NFT Alım Satımı Yapılabilecek Televizyon Başvurusunu Tamamladı

LG Electronics, Blockchain tabanlı Smart TV için NFT ticareti yapılmasına izin veren bir patent başvurusunda bulundu. WIPO’nun küresel fikri mülkiyet veri tabanında yayınlanan bilgilere göre, LG’nin başvurusu Kasım 2021’de yapıldı.

KASPERSKY NFT

LG’nin uygulaması, cihazların işlemleri etkinleştirmek için bir kripto cüzdanına ve bir NFT pazar sunucusuna bağlanmasına izin veriyor. LG ayrıca kendi NFT platformu olan LG Art Lab Marketplace’i geçen Eylül ayında piyasaya sürmüştü. LG, Web3 teknolojilerini ürünlerine entegre etmek için çalışan tek büyük teknoloji şirketi değil, rakibi Samsung da NFT ve Metaverse projelerine aktif olarak yatırım yapıyor ve NFT platformuyla entegre yeni bir akıllı TV serisi duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner