Yükleniyor...

Libra Test Ağında 51 Bin İşlem Yapıldı 34 Proje Geliştirildi

Facebook’un projesi Libra’nın test ağında toplamda 51 bin işlem yapıldı.

14Dtd94XifQr8xFR2BJ260g scaled

Facebook’un projesi Libra’nın test ağında toplamda 51 bin işlem yapıldı. Bununla beraber 34 proje geliştirildiği de dile getiriliyor. Libra Birliği cuma günü bir geliştirici güncellemesi yayınladı ve Facebook’un kripto para birimi projesinin “beş aydır devam ettiğini ve güçlü bir şekilde büyüdüğünü” söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir blog yazısında, Libra Birliği geliştiricisi Michael Engle Librai test ağının Eylül ayında sıfırlandığından bu yana 51.000’den fazla işlem kaydettiğini söyledi. Geliştiriciler ayrıca testnet üzerinde 10 cüzdan ve 11 blok zinciri araştırmacısı dahil 34 proje geliştNirdi. Libra Birliği ayrıca, ana ağın test amacıyla bir kopyasınıda oluşturduklarını kaydetti.  Bu kopyaya da “pre-mainnet” adı verildi. Güncelleme, ana ağın şu anda kullanımda 7 node’u (düğümü) olduğunu ve 14 işlemin daha devam ettiğini belirtildi.

Libra Birliği İlk Yol Haritasını Tamamlayacak

Birlik, ilk blok zinciri geliştirme yol haritasını Ekim ayının başında yayınladı ve grubun yaklaşmakta olan ana ağına daha fazla ortak getirmeye odaklandığını söyledi. Ekim ayının ortasında, Facebook dahil 21 birlik üyesi, derneğin sözleşmesini resmen imzaladı. Bir blog gönderisine göre, ilk yol haritasının yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x