Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Libra Test Ağında 51 Bin İşlem Yapıldı 34 Proje Geliştirildi

Libra Test Ağında 51 Bin İşlem Yapıldı 34 Proje Geliştirildi

ABONE OL:google-news

Facebook’un projesi Libra’nın test ağında toplamda 51 bin işlem yapıldı. Bununla beraber 34 proje geliştirildiği de dile getiriliyor. Libra Birliği cuma günü bir geliştirici güncellemesi yayınladı ve Facebook’un kripto para birimi projesinin “beş aydır devam ettiğini ve güçlü bir şekilde büyüdüğünü” söyledi.

Bir blog yazısında, Libra Birliği geliştiricisi Michael Engle Librai test ağının Eylül ayında sıfırlandığından bu yana 51.000’den fazla işlem kaydettiğini söyledi. Geliştiriciler ayrıca testnet üzerinde 10 cüzdan ve 11 blok zinciri araştırmacısı dahil 34 proje geliştNirdi. Libra Birliği ayrıca, ana ağın test amacıyla bir kopyasınıda oluşturduklarını kaydetti.  Bu kopyaya da “pre-mainnet” adı verildi. Güncelleme, ana ağın şu anda kullanımda 7 node’u (düğümü) olduğunu ve 14 işlemin daha devam ettiğini belirtildi.

Libra Birliği İlk Yol Haritasını Tamamlayacak

Birlik, ilk blok zinciri geliştirme yol haritasını Ekim ayının başında yayınladı ve grubun yaklaşmakta olan ana ağına daha fazla ortak getirmeye odaklandığını söyledi. Ekim ayının ortasında, Facebook dahil 21 birlik üyesi, derneğin sözleşmesini resmen imzaladı. Bir blog gönderisine göre, ilk yol haritasının yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar