Yükleniyor...

Lider Altcoin Ethereum’da (ETH) Düşüş Devam Edebilir

Ethereum (ETH), bugün Bitcoin ve tüm kripto piyasasında görülen zayıflığa maruz kaldı.

lider altcoin ethereumda eth dusus devam edebilir

Ethereum (ETH), bugün Bitcoin ve tüm kripto piyasasında görülen zayıflığa maruz kaldı. Ayılar ivmelerinin bir kısmını kaybetmeden ve kripto para birimi 330 doların üzerine geri dönmeden önce, fiyat bu sabah erken saatlerde 325 dolara düşerek bazı kayda değer kayıplar yaşanmasına neden oldu.

Bu sabah görülen olumlu fiyat hareketine rağmen, bir analist hala 300 doların altındaki bölgeye doğru düşüş olasılığının arttığını belirtiyor. Analist özellikle 270 dolara düşecek bir maksimum aşağı hareketi hedefliyor ve ETH’nin bu noktada zıplamasına izin verecek güçlü bir destek bulmasını bekliyor.

Ethereum ve toplu kripto piyasası, son birkaç gün boyunca bazı zayıf fiyat hareketleri gördü ve Bitcoin’in 10 bin dolar üzerinde tutunma mücadelesi tüm piyasa için bir rüzgar yarattı. ETH’nin bugün bir satın alma baskısı akışına maruz kalmadan önce 325 dolara kadar geriledi. Bunun bir yükseliş trendinin tersine dönmesinin simgesi olup olmadığını ya da sadece ölü bir kedi sıçraması olup olmadığını ve ardından daha fazla olumsuzluk geleceğini söylemek için henüz çok erken.

Bir analist, Ethereum’un hala 300 doların altındaki bölgeye düşmesini bekliyor, ancak 270 dolarda başlayacak bir hareketin başka bir yükseliş trendini tetiklemesi gerektiğini de ifade ediyor.

270 Dolar Gerçekçi mi?

Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 348 dolardan işlem görüyordu. Bu ETH’nin son birkaç gündür işlem gördüğü fiyatın biraz üzerinde yer alıyor. Bugünün erken saatlerinde ayılar, kripto para birimini 325 dolara kadar düşürmeye zorladı ve bu, ETH’nin mevcut fiyat bölgesine geri dönmesine izin veren bazı ağır destek bulduğu yerdi.

Bu toparlanma, halihazırda bazı sarsılma belirtileri gösterdi ve tüm gözler Bitcoin’in 10 bin doları geri alıp bu önemli seviyenin üzerinde günlük bir kapanış yapıp yapamayacağını yakından izliyordu. Ethereum’un bugünkü görünümü hakkında konuşan bir analist, yükseliş trendinin bir sonraki kısmı başlamadan önce 270 dolara bir hareket gerçekleşebileceğini açıkladı:

“ETH – Şimdiye kadar çok iyi. Seviyeler iyi tutuyor. Potansiyel olarak 270 dolara düşme potansiyeli var, ancak bunu epik bir satın alma (çok daha düşük beklemiyorum) olarak belirledim. Son güncellemeye göre dip bölgesinden satın alıyoruz. Bir sonraki pompayı dört gözle bekliyorum.”

Bitcoin trendlerinin daha sonra Ethereum ve tüm piyasa üzerinde önemli etkileri olacak, bu da BTC’nin ETH için daha fazla olumsuzluğa karşı koruma sağlaması için 10 bin doları geri kazanmasının hayati öneme sahip olduğu anlamına geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner