Yükleniyor...

Lido, Ethereum’un Güncellemesine Hazırlanıyor

Ethereum Blockchain'i içerisinde en büyük likit staking platformu olan Lido, Ethereum'u yaklaşan Shangai güncellemesine hazırlıklarını sürdürüyor.

Ethereum Projesi Akula Rafa Kalkiyor

Ethereum Blockchain’i içerisinde en büyük likit staking platformu olan Lido, Ethereum‘u yaklaşan Shangai güncellemesine hazırlıklarını sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum‘un alacağı ağ yükseltmeleri ve güncellemeler kripto para sektöründe her daim önemli gelişmelerden olmuştur. Blockchain’in yaklaşan Shangai güncellemesi de bu dönemde Ethereum Blockchain’i üzerinde hizmet sunan diğer sektör oyuncularını hazırlığa itiyor.

Lido, Shangai’ye Hazırlıklarını Sürdürüyor

Ethereum Blockchain’indeki en büyük likit staking platformu olan Lido, stake edilmiş token para çekme işlemlerinin önünü açacak bir yazılım revizyonu için ön oylamaya başladı.

Protokol, farklı doğrulayıcı alt kümelerinin katılımını kolaylaştırdığı söylenen bir “Stake Yönlendiricisi” içeren sürüm 2 (v2) yükseltmesi için bir anlık oylama başlattı. v2 yükseltmesinin ikinci unsuru, Ethereum’un Shangai yükseltmesi, Lido’nun amiral gemisi stETH’lerini altta yatan Ethereum belirteçleri için kullanmalarına olanak tanıyacak.

blockchain tabanlı oylama güvenilir mi

Anlık oylama, Lido topluluğuna, ana ağ yükseltmesini onaylamanın son adımı olan zincirleme oylamaya gitmeden önce teklife destek veya karşı çıkma hakkı tanıyor. Sürecin bu aşaması 7 Mart’a kadar devam edecek. Şu an topluluk oybirliğiyle desteğe oldukça yakın.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x