Yükleniyor...

Lido Finance’ın TVL Üstünlüğü

Lido Finance'in kilitli toplam varlık değeri (TVL), liquid staking protokolünü en iyi DeFi sistemleri arasında tutmayı başardı.

lido neden yukseliyor

Lido Finance’in kilitli toplam varlık değeri (TVL), liquid staking protokolünü en iyi DeFi sistemleri arasında tutmayı başardı.

Lido Finance’ın TVL’sinin bu seviyelerde kalması DeFi’da düşüş yaşanan döneme rağmen Lido’yu en yüksek seviyede tutmayı başardı.

Lido Finance’in TVL Performansı

Kripto para piyasası ayı dönemindeyken Blockchain teknolojisinin uygulamalarında da problemler baş gösterdi. DeFi’da kilitli varlıklar düşerken kullanıcıların nakite geçişini gösterdi.

Haberin yazıldığı sırada Lido DeFi’daki TVL değeri 5,88 milyar dolardaydı. DeFi Llama’ya göre Lido, MakerDAO’nun (MKR) ardından ikinci sırasını korumuştu. Protokolün son 30 gün içindeki performansı ise yüzde 33 oranında düşüş gösterdi. Bu Ethereum (ETH) stake etmede artan teşviğe rağmen Lido protokolünde yapılan para yatırma işlemlerinin revaçta olmadığını gözler önüne serdi.

lido
DeFi Llama’nın Lido Finance TVL grafiği

Düşüşler olsa da, Lido’nun geliştirme aktivitesinde herhangi bir değişiklik yaşanmadı. Santiment’in verileri, 23 Kasım’da düşen geliştirme faaliyetinin, yazının yazıldığı tarihte yeniden 11,21 değerine geri döndüğünü gösterdi. Bu, ekibin protokolündeki yükseltmeleri sürekli olarak gerçekleştirdiği ve iyileşmeleri platforma getirdiğini gösterdi.

Bitcoin BTC 12.59.37 27 Nov 2022
Lido Finance’in geliştirme aktivitesi

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x