Yükleniyor...

Lindsay Lohan, NFT’lerini Tron (TRX) Blockchain’i Üzerinde Sunma Kararı Aldı

Ünlü isimlerden bir tanesi daha NFT dünyasına girmeye karar verdi.

lindsay lohan

Ünlü isimlerden bir tanesi daha NFT dünyasına girmeye karar verdi. Lindsay Lohan, NFT’leri için neden Tron (TRX) akıllı sözleşmelerini seçmeye karar verdiğini açıkladı.

Amerikalı şarkıcı Lindsay Lohan, NFT koleksiyonunu Tron blok zincirinde sunacak. Tron tabanlı olacak olan NFT’ler, TRC-721 protokolüne uygun bir biçimde basıldı.

Tron, Ethereum platformundaki gaz ücretlerinin anormal artışının ardından, NFT’ler için oldukça ilgi çekici bir platform haline geldi. Ethereum’da işlem yetkilendirme maliyeti 100 dolar ile 150 dolar arasında değişiyor.

Tron Blockchain’İ düşük işlem ücretleri ve yüksek işlem hızı ile ön plana çıktı. Böylelikle Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler için önemli bir alternatife dönüştü. Ek olarak Tron tabanlı olan trc-721 tokenlarının, ERC-721 tokenları ile tamamen uyumlu olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Lindsay Lohan, Tron blok zinciri temelli NFT koleksiyonunu 20 Mart 2021 tarihinde başlatacağını duyurdu. Lohan, sanat piyasalarını demokratikleştirecek bir araç olarak NFT’nin geleceğini oldukça parlak görüyor:

“Hollywood ve müzik endüstrisi nihayet kripto ile uyanışa geçti. Bu büyük ölçüde NFT sayesinde gerçekleşmiş durumda. Tüm dünya NFT alanı hakkında daha fazla şey öğrenmeye hevesli. İçerik oluşturucular ile içerik hayranları arasındaki uçurumun kapatılmasını sağlayan bu devrimin bir parçası olmaktan ötürü son derece mutluyum.”

Lindsay Lohan, Tron’un yaratıcısı Justin Sun ile birlikte teklifin ayrıntılarını açığa kavuşturmak için Clubhouse platformunda bir araya gelecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x