Yükleniyor...

LINK, DOT, ADA ve TRX Fiyat Analizi: 10 Eylül 2020

Altcoin’lerden herhangi biri şu sıralar ilk 3 kripto para biriminden daha iyi performans gösterebilir mi?

link dot ada ve trx fiyat analizi 10 eylul 2020

Altcoin’lerden herhangi biri şu sıralar ilk 3 kripto para biriminden daha iyi performans gösterebilir mi?

CoinMarketCap’i incelediğimizde şu an ilk 20’de yer alan kripto para birimlerinden sadece TRON (TRX) ve UNUS SED LEO (LEO) kırmızı bölgede yer alıyor. Diğer bütün kripto para birimleri yeşil bölgeye geri döndü. Aslında dün TRON da yeşil bölgede yer alıyordu fakat bugün düşüşe geçmeye başladı. Bugün, son zamanlarda sıklıkla konuşulan kripto para birimlerinin analizlerini paylaşacağız.

LINK/USD

Chainlink (LINK), listenin en sık takip edilen kripto para birimlerinden birisi. Bilindiği üzere LINK, 20 dolara kadar yaklaşarak yatırımcısını sevindirmiş fakat daha sonra ani bir düşüşe sahne olmuştu. Altcoin fiyatı, son 24 saatte % 7,63 oranında arttı. Analist Denys Serhiichuk’a göre günlük grafikte, Chainlink (LINK), düşüş devam etmeden önce yerel direnç seviyesini 13.40 dolarda yeniden test etmek üzere.

Ticaret hacmi hala düşük, bu da boğaların tersine dönme ve altcoin oranını yerel zirveye neredeyse 20 dolara döndürme şansı olmadığı anlamına geliyor. Chainlink, yazının yazıldığı sırada 12,81 dolardan işlem görüyordu.

DOT/USD

Polkadot (DOT) oranı da son gün içinde önemli ölçüde arttı. Kripto para dünden bu yana neredeyse %10 oranında artarken, geçen haftaya göre fiyatı %24 oranında düştü. Analiste göre teknik açıdan Polkadot (DOT), kısa vadeli büyüme aynı zamanda en olası fiyat hareketi olduğundan, Chainlink’e (LINK) benzer şekilde işlem görüyor.

Yukarıda yüksek bir likidite konsantrasyonu olmasına rağmen, satın alma işlem hacimleri daha önce ulaşılan zirveleri güncellemek için yeterli değil. Bu durumda, Polkadot (DOT) 4,95 dolarlık işarette yanlış bir kırılma yapabilir ve ardından sürekli bir düşüş yaşayabilir. Polkadot, yazının yazıldığı sırada 4,68 dolardan işlem görüyordu.

ADA/USD

Cardano (ADA) listemizde kazanan kripto para birimlerinden. Altcoin’in fiyatı dünden bu yana yaklaşık %6 oranında arttı. Analiste göre 4H grafiğinde, altcoin yükseliş eğilimi gösteriyor. Ancak alım hacmi, sürekli bir yükseliş için çok düşük. Bu nedenle, trader’lar daha fazla düşüş yaşanmadan önce kısa vadeli büyümenin 0,0972 dolar olmasını bekleyebilir. Cardano, yazının yazıldığı sırada 0,095 dolardan işlem görüyordu.

TRX/USD

Justin Sun’ın arka arkaya yaptığı duyurulardan sonra yükselişe geçen TRON (TRX) oranı birkaç gündür yine yeşil bölgedeydi. Fakat son 24 saatte kripto para birimi %3 oranında düşüş yaşadı.

Analist Serhiichuk’a göre TRON’un (TRX) kısa vadeli büyümesi sona erdi. Madeni para, 0,035 dolarlık direncin üzerinde sabitlenemedi, bu da boğaların bir tersine dönüş için yeterince güçlü olmadığı anlamına geliyor. Bu durumda, 0.032 dolarlık desteğe yönelik devam eden düşüş ana senaryo olarak kabul edilebilir. TRON, yazının yazıldığı sırada 0,034 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner