Yükleniyor...

Litecoin 2020’de İyi Bir Performans Gösterecek mi?

Altcoin’ler bu seneye güçlü başladı.

Litecoin LTC

Altcoin’ler bu seneye güçlü başladı. Kripto para piyasasının kendisi de beklenen büyük gelişmelerle birlikte 2020’ye çok iyi bir giriş yaptı. Ancak bu, piyasadaki nispeten daha küçük kripto paraların en üstte yer almak için kavga ettiği gerçeğini ortadan kaldırmaz. Tron, Ethereum, Stellar Lumens, Cardano, XRP dahil olmak üzere birçok altcoin’in hepsi, son 48 saat içinde yaşanan kayıptan bağımsız olarak güçlü bir yıl geçiriyor. Bununla birlikte, bu üstünlük yolculuğunda öne çıkan bir altcoin Litecoin’dir. Dijital para, 2019’da yılın ilk beş ayında 100 dolarlık bariyeri kırmak için birçok uzman tarafından devredildi. Fiyatın Ağustos 2019’da ikiye katlanması sonrasında, kripto para değerinin neredeyse yüzde 60’ını kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LTC, yıla 41.12 dolardan başladı ve kademeli olarak 70 dolarlık mevcut fiyatına doğru yol aldı. Litecoin, diğer altcoin’ler gibi, son 48 saat boyunca fiyat düşüşü gördü ve bu yaklaşık yüzde  8.84 değer kaybetti. Kripto para birimi, 75 dolarlık seviye etrafında dolanmaya başladı ve 3 saat içinde, mevcut fiyatına düşmeden önce 80.51 dolara ulaştı. Uzmanlara göre son birkaç gün içindeki bu dengesiz fiyat hareketi, kripto piyasası alarmda olsa bile Litecoin’in üstleneceği öngörülen sağlam bir boğa koşusunu göstermiyor.

Litecoin Kabulleniliyor

Litecoin, turizmle ilgili alanı büyük ölçüde devraldı ve şu anda birçok seyahat ve konaklama hizmeti sağlayıcısı tarafından yaygın olarak kabul gören dijital paralardan biri. Bu gelişme, Litecoin’in bir ödeme yöntemi olarak potansiyelini vurgulamakta ve küresel olarak ödemeleri kolaylaştıran temel tasarımını daha da güçlendirmektedir. Litecoin’in kabul oranı da yüksek. Bu da potansiyel olarak dijital madeni para için öngörülen yükseliş eğiliminin arkasında yer alan neden olabilir.

Litecoin Vakfı ayrıca birkaç hafta önce Cred ile ortaklık kurdu. Cred, küresel bir kripto para birimine dayalı borçlanma ve kredi veren bir firma. Firma şimdi LTC sahiplerinin dijital paralarını çok kazançlı bir şekilde ödünç vermelerine izin verecek ve böylece LTC holdinglerinin ve yatırımcıların sayısını artıracak.

Bu çılgınca oynak piyasadan sonuç çıkarmak için henüz erken olabilir, ancak Litecoin’in (LTC) mevcut performansı ve bunu destekleyecek birkaç gelişme ile nihayet yatırımcıların her zaman istediği performansı ortaya çıkarabilecek gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x