Yükleniyor...

Litecoin, Film Sektörüyle Tanınmaya Çalışıyor

Litecoin Vakfı, heavy metal korku filmi "Karanlığı Çağırıyoruz"un yapımcılığını üstlendi.

litecoin film sektörüne girdi we summon the darkness

Litecoin Vakfı, heavy metal korku filmi “Karanlığı Çağırıyoruz”un yapımcılığını üstlendi. Film, Los Angeles merkezli film yapım şirketi ve Litecoin destekçisi “Common Enemy” tarafından yapıldı ve 10 Nisan’da dijital olarak gösterime girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

13 Nisan’da vakıf, yapımcı olarak rol aldığı şeytani bir heavy metal temalı komedi korku filminin fragmanını paylaştı. Vakfın logosu fragmanda yer alıyor.

Karanlığı Çağırıyoruz filminin oyuncu kadrosunda ise Alexandra Daddario ve Amy Forsyth, ayrıca Johnny Knoxville var. Filmin prömiyeri Eylül 2019’da Teksas’taki Fantastic Fest’te yapıldı ve geçen hafta dijital olarak gösterime girdi. Common Enemy’in YouTube kanalında LTC ile ödemeyi destekleyen 11 video yer alıyor. Bu videolar Litecoin’in tanıtımında büyük rol oynuyor.

we summon the darkness litecoin

Litecoin Film Sektörüne Yöneldi

Litecoin, yaklaşık 1 senedir yaygınlığını arttırmak ve tanınmak için film sektöründe yer edinmek için çalışmalar yürütüyor. Vakıf, Ekim 2019’da San Diego Uluslararası Film Festivali’ne sponsor olan organizasyonla, yaklaşık bir yıldır film dünyasında varlığını geliştirmek için sessizce çalışıyor.Altı günlük bilet satın alan festival müdavimlerine, etkinlikte gösterime kabul edilen filmlere bağışlayabilecekleri LTC verildi. En fazla LTC bağışını toplayan film “Litecoin Vakfı Ödülü”nü kazandı. Bu ödülü kazanan film Guy Davies’in “Philophobia”sı oldu.

LTC yaratıcısı Charlie Lee, sektör hakkında şunları söyledi:

 “Kitlesel adaptasyon iki şey gerektirir: farkındalık ve gerçek dünyadaki kullanım örnekleri. Film endüstrisi her iki kutuyu da çekici bir şekilde kontrol ediyor.”