Yükleniyor...

Litecoin (LTC) 59 Dolar Seviyesine Yükseldi, Sırada Ne Var?

Litecoin (LTC) fiyatı dün 59,5 dolara kadar yükseldi.

litecoin ltc 59 doları gördü sırada ne var

Litecoin (LTC) fiyatı dün 59,5 dolara kadar yükseldi. Kripto para birimi, gün boyunca 56.76 ile 59.55 dolar aralığında işlem görmüştü. Popüler altcoin yazının yazıldığı sırada ise CoinMarketCap verilerine göre 58.48 dolardan işlem görüyordu.

Litecoin İçin Sırada Ne Var?

Trading View analisti Faibik, LTC fiyatının azalan bir paralel ticaret kanalından yukarı doğru kırılacağını düşünüyor.

litecoin ltc faibik

Analist, paralel ticaret kanalını 27 Mayıs’tan Ekim 2020’ye kadar çekti. Kripto para birimi, ticaret kanalının üst sınırına ulaştı ve analist, LTC fiyatının burada yükselen bir kırılma gözlemlemesini bekliyor. Analist, kripto para fiyatının 120 dolar seviyesine doğru yükseleceğine inanıyor.

litecoin ltc skildo

Bir diğer Trading View analisti Skildo ise LTC USD çiftinin yakında simetrik üçgenden yukarı doğru bir kırılma göreceğini düşünüyor.

Yukarıdaki 4 Günlük çizelgeye göre Litecoin, son fiyat pompasından sonra bile büyük simetrik üçgen modelinden hala kopmadı. LTC fiyatı, bu modelin üst trend çizgisinin yakınında konsolide oluyor gibi görünüyor bu nedenle analist, LTC fiyatının yakında yükselen bir kırılmayı onaylayacağına inanıyor.

İşlem modelinin yukarı aşağı inen trend çizgisinin yanı sıra, 200 Günlük Hareketli Ortalama (MA), üst trend çizgisiyle mükemmel bir uyum içindeyken aynı zamanda genel bir direnç görevi görüyor. Günlük zaman çerçevesi, LTC USD’nin kripto para biriminin fiyatı için yükseliş işareti olan bir EMA’ya sahip olacağını gösteriyor. Analist, trader’ların kırılmayı beklemesi ve ardından kırılma noktasının yeniden test edilmesi gerektiğini öne sürüyor.

Uzun Vadede 120 Dolar

Yerli analist Dr. Hardfork ise LTC’nin haftalık grafikte uzun bir aradan sonra yükseliş gösterdiğini dile getirdi. Usta analiste göre kripto para biriminde uzun vadede hedef 120 dolar.

https://twitter.com/_hardfork/status/1291070467542003717?s=20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner