Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi – 30 Nisan 2023

Litecoin tarafında işler nasıl gidiyor bu yazımızda sizler için derledik.

Litecoin Nedir

Litecoin tarafında işler nasıl gidiyor bu yazımızda sizler için derledik.

Litecoin eski en yüksek seviyelerine henüz yakın olmasa da yatırımcılar için umut verici olmayan bazı sinyaller veriyor. Bu verileri piyasa ışığında derledik.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin grafiği, ayıların fiyatı 90,00 dolar seviyesine itmesiyle birlikte, kripto varlığın bugünkü seansın büyük bölümünde aşağı yönlü bir yörüngede olduğunu gösteriyor.

image 724 1 1

Günlük grafikte Litecoin, boğaların LTC’yi 91,39 dolar direncinin üstünde tuttuğunu gösteriyor. Bununla birlikte bugün yaşanan alım satımlar, Litecoin’deki satış baskısını yine gözler önüne serdi. Satış Şu anda LTC, 89.17 dolarlık hareketli ortalama (MA) değeriyle karşılaştırırsak nispeten daha yüksek bir seviye olan 90.71 dolarda işlem görüyor.

MACD göstergesi şu anda düşüş eğilimi gösteriyor ve satın alma baskısı 91.39$ direnç seviyesini kıramazsa düşüş momentumunun muhtemelen devam edeceğini gösteriyor. Histogramda, kırmızı çubukların boyutu küçüldü ve aynı zamanda ivme kaybetti, bu nedenle boğaların yolda olduğunu gösteren üstünlük kazanıyor. RSI göstergesi nötr bölgede 49.38 endeks seviyesinde olup, bu da piyasanın yakın gelecekte konsolide olabileceğini gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner