Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Fiyatı 3 Ay Sonra İlk Defa 50 Doların Üzerinde Seyrediyor

Önceki gün Litecoin (LTC) fiyat hattının 49,50 dolar seviyesine doğru ilerlediği gözlendi.

3 ay sonra 50 dolar seviyesi üzerinde işlem görüyor litecoin ltc

Önceki gün Litecoin (LTC) fiyat hattının 49,50 dolar seviyesine doğru ilerlediği gözlendi. Öğleden sonra, kripto para birimi 47.50 dolar seviyesinin altına düştü. TradingView’deki kripto analistleri, LTC fiyatının yakında 50 doların üzerinde bir artış göreceği görüşündeydi. Dün LTC fiyatı için günün en düşük seviyesi 46,98 dolar iken kripto para birimi 55,75 dolar ile bir gününün en yüksek seviyesine ulaştı.

Bugün ise yazının yazıldığı sırada Litecoin 55.46 dolardan işlem görüyordu.

Litecoin 100 Dolara Yükselecek mi?

Olutobi Ogunsemore yakında bir kripto para çöküşü olacağına inanan bir TradingView analisti. Teknik analizlerinde analist, çeşitli altcoinlerin  %75 fibonacci düzelme seviyesinin üzerine çıktığını ve LTC fiyatının bu seviyeye pompalayabileceğini ve daha da yükselebileceğini vurguladı. Fikirlerine göre analist, LTC fiyatının yakın gelecekte 100 dolara yükseleceğine inanıyor.

ltc

Litecoin İçin Sırada Ne Var?

Cycle Wave isimli kripto para analisti LTC USD işlem çifti için 30 dakikalık grafikte dalga düzeltmelerini vurguladı. Analist, alım satım çiftinin 3. dalga yukarı 4. dalga altı düzeltmesi olduğunu söyledi. Fiyat yörüngesi 4. dalga düzeltmesinin aşağısında Y dalgasında yer alıyor.

LTC

Kripto para biriminin, satın alma bölgesine ulaşana kadar 46 ila 47 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner