Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Fiyatı 77.50 Dolara Çıkabilir

En değerli yedinci kripto para birimi Litecoin 79 dolara ulaştıktan sonra düşüş yaşadı

Litecoin LTC Fiyatı 77.50 Dolara Çıkabilir

En değerli yedinci kripto para birimi Litecoin 79 dolara ulaştıktan sonra düşüş yaşadı. Ancak tüccarlar teknik analizlere dayanarak Litecoin (LTC)’nin yükseleceğini dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Litecoin fiyatı 2020 yılının başından bu yana iki katına çıktı ve CoinMarketCap‘in (CMC) verilerine göre Ocak başında 40 dolardan 24 Şubat’ta 79.54 dolara kadar yükseldi. LTC, Bitcoin fiyatının aniden düşmesinin ardından şu anki 61.38 dolar seviyesine düştü. Yazının yazıldığı sırada yedinci en büyük kripto para CMC’de 61.38 dolardan işlem görüyordu. Ancak, kripto para tüccarları, LTC fiyatının yakında tersine dönebileceğine ve ters baş ve omuz formasyonu oluşturduktan sonra 77.50 dolar seviyesine ulaşabileceğine inanıyorlar.

Kripto analisti ‘CryptoWolf’ LTC tahmini Twitter üzerinden paylaştı. Ünlü analist Litecoin‘in birden fazla ters baş ve omuz modeli oluşturabileceğine ve 77.50 dolar seviyesine ulaşabileceğine inanıyor.

CryptoWolf şunları söyledi: “LTC’de ayılar, hedef olan 62 doları vurdu. 77,50 için model oluşumu var.”

Litecoin 70 Dolarlık Alana Yükselebilir

Kripto tüccarı @TraderSmokey, kripto para biriminin 0.007971 BTC seviyesine (70.29 dolar) yükselebileceğini söyleyerek bir LTC grafiği yayınladı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x