Yükleniyor...

Litecoin’e (LTC) Gizli İşlemler Özelliği Geliyor

Litecoin’in (LTC) yaratıcısı Charlie Lee, attığı tweet ile kripto para piyasasınını gümüşü olarak anılan LTC'yi daha elverişli kılmaya odaklanacağını açıkladı.

Litecoin Gizli İşlemler Özelliği

Litecoin’in (LTC) yaratıcısı Charlie Lee, attığı tweet ile kripto para piyasasınını gümüşü olarak anılan LTC’yi daha elverişli kılmaya odaklanacağını açıkladı. Lee, tweet’te, takas edilebilirliğin Bitcoin ve Litecoin’de eksik olan tek özellik olduğunu ve bir sonraki savaş alanının takas edilebilirlik ve gizlilik üzerine olacağını belirtti. Lee, Litecoin ağına gizli işlemler özelliğini ekleyerek onu daha elverişli hale getirme konusuna odaklandığını kaydetti.

Gizli İşlemler Özelliği Bu Yıl Geliyor

İnsanların sorularına da cevap veren Litecoin yaratıcısı, gizli işlemler özelliğinin Litecoin’e Soft Fork ile eklenebileceğini açıkladı. Lee, güncellemenin 2019’da uygulanacağını söylese de net bir tarih vermekten kaçındı. Şu an için kripto para dünyasının bir parçası olan Monero (XMR), Zcash (ZEC) ve Dash (DASH) gibi gizlilik token’ları, Bitcoin ve diğer altcoin’lerdeki gizlilik konusuna odaklanıyor. Kripto para piyasasının altını olarak anılan Bitcoin’in yanında gümüş olarak anılan Litecoin’de gizlilik konusuna odaklanılacak olması kripto topluluğu tarafından memnuniyetle karşılandı. Özellikle Lee’nin takas edilebilirlik konusuna değinmesi topluluk tarafından büyük heyecan uyandırdı. Litecoin (LTC) şu anda kripto para piyasasının toplam piyasa değeri bakımından en değerli 7. kripto para birimi konumunda. Kripto para biriminin son 24 saatlik performansı ise pozitif. CoinMarketCap’in verilerine göre, LTC fiyatı şu anda 31,17 dolardan el değiştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x