Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Satın Alma Sinyali Yaktı!

Kripto piyasalarda dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin (BTC) gibi, Litecoin'de (LTC) dijital gümüş olarak adlandırılıyor.

litecoin satin alma sinyali yakiyor

Kripto piyasalarda dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin (BTC) gibi, Litecoin’de (LTC) dijital gümüş olarak adlandırılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Genellikle kripto piyasalarda güçlü mitinglerin başlangıcı olarak görülen Litecoin’de TD sıralı göstergesi satın alma sinyali vermeye başladı. Bu sinyal geçmişte de diğer kripto varlıklar için inanılmaz derecede doğruluk payı ile biliniyor. Bu sinyal ile birlikte Litecoin, Bitcoin’e karşı inanılmaz derecede bir yükseliş yaşayabilir ve bu yükseliş doğrultusunda altcoinler için yeni bir sezonun başlangıcı gerçekleşebilir.

Sinyalin zaman dilimi ne kadar yüksek olursa, sonuç gösterme olasılığı da o kadar yüksek kabul ediliyor. TD9 alım sinyali en son Aralık 2019’da ve Aralık 2018’de görülmüştü. Her iki ay için de kripto varlıklarda yeni zirveler yaşanmıştı.

Altcoin sezonları genel olarak, alternatif kripto varlıklarının Bitcoin’den büyük ölçüde daha iyi performans gösterdiği zamanlar olarak kabul edilir. Genel olarak ise bu durum Bitcoin’de durgunluk yaşandığı dönemlerde ve lider kripto varlığın şu an olduğu gibi yana doğru ticaret yaptığı zamanlarda ortaya çıkar.

Altcoinler, Chainlink, Tezos ve birkaç kripto varlık dışında Bitcoin’e karşı uzun süredir düşük performans gösteriyorlar. Piyasalarda Bitcoin’in kısa süre içerisinde yaşayacağı yarılanma havası eserken, altcoinler de ise son iki yıl boyunca yaşanan ayı piyasasının kayıplarının telafi edileceği düşüncesi artmaya başladı.

Litecoin (LTC) yazım itibari ile 44.69 dolar seviyesinden işlem görüyor.