Yükleniyor...

Litecoin (LTC) XRP’yi (XRP) Geride Bıraktı! XRP’de Durum Ne?

Önde gelen kripto para platformu CoinGecko verilerine göre, Litecoin (LTC) XRP'yi (XRP) geride bırakarak 4.

litecoin ltc xrpyi xrp geride birakti xrpde durum ne

Önde gelen kripto para platformu CoinGecko verilerine göre, Litecoin (LTC) XRP’yi (XRP) geride bırakarak 4. sıraya yükseldi.

Litecoin yükselişini sürdürmeye devam ediyor. 16 Aralık’ta başladığı yükseliş trendini sürdüren LTC, bugün 150 dolar seviyesine ulaştı. Son 24 saatte %22.1 oranında değer kazanan LTC, 10.221.641.740 dolar piyasa değerine ulaşarak 4. sıraya yükseldi. XRP ise, 5. sıraya geriledi. Ancak Litecoin ve XRP arasındaki sıralama mücadelesi devam ediyor.

litecoin ltc xrpyi xrp geride birakti xrpde durum ne 1

LTC, yayın saati itibariyle 156.04 dolar seviyesinden işlem görüyor.

XRP’de Son Durum

XRP, ilk on altcoin arasında düşüş yaşayan tek altcoin durumunda yer alıyor. Bitcoin’in 34.000 dolar seviyesine ulaşmasıyla birlikte, birçok altcoin de hareketlilik yaşıyor. Ethereum (ETH) Mayıs 2018’den bu yana ilk kez 960 dolara ulaşırken, LTC de Mayıs 2018’den bu yana en yüksek seviyesini gördü. Son zamanların en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan Polkadot (DOT) ise dün 9.70 dolar seviyesine ulaşarak yeni bir ATH daha belirledi.

XRP henüz pozitif bölgeye ulaşamasa da kayıplarını önemli ölçüde azaltmış bulunuyor. geçtiğimiz günlerde günlük kayıpları %50’li oranlara ulaşan XRP’nin son 24 saatteki kaybı %1.8 civarında seyrediyor. Önde gelen altcoin haftalık kaybını ise %24.9’a düşürmeyi başardı. XRP, yayın saati itibariyle 0.2217 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x