Yükleniyor...

Litecoin ve EOS Fiyatı Uçuşa Geçti!

Dördüncü ve beşinci en değerli kripto para birimi EOS ve Litecoin fiyatı uçuşa geçti.

Litecoin ve EOS

Dördüncü ve beşinci en değerli kripto para birimi EOS ve Litecoin fiyatı uçuşa geçti. Kripto para birimleri son 24 saatte yüzde 13’ten fazla değer kazandı.

Bugün akşam saatlerinde başlayan yükselişle Litecoin (LTC) ABD dolarına karşı yüzde 13’ten fazla değer kazandı. Öte yandan EOS’ta (EOS) ABD dolarına karşı yüzde 13’ten fazla değer kazandı.

Kripto para birimlerinin fiyatındaki kısa vadeli ve ani ralli Bitcoin fiyatının 3.700 dolardan 3.865 dolara hızla yükselmesinin ardından geldi.

Son birkaç gündür 3.700 dolar seviyesini kendine direnç noktası olarak belirleyen Bitcoin, bu seviyeyi başarıyla savundu. Bitcoin fiyatı şimdi 3.900 dolarlık direnç seviyesini bir kez daha aşmak için yola çıkmış durumda.

Özellikle Litecoin’de görülen bu yükselişle kripto para biriminin fiyatı son 7 ayın en yüksek seviyesine gelmiş oldu. BTC bazında değerini 0,136 BTC’ye çıkaran Litecoin, en son bu seviyeleri 22 Temmuz 2018’de görmüştü. Son 3 aylık dönemde Litecoin birçok kripto para birimine kıyasla oldukça iyi bir performans sergiledi.

Bitcoin fiyatındaki yükselişle birlikte diğer kripto para birimlerini de değerini artırmayı başardı. Bu yükselişle birlikte kripto para piyasasının toplam değerine 131 milyar dolara kadar yükseldi. Kısacası kripto para piyasasına sadece son 24 saatte yaklaşık 5 milyar dolarlık para girişi oldu.

Şimdi gözler Bitcoin fiyatındaki yükselişin nereye kadar devam edeceğinde. Özellikle yatırımcılar için 3.900 dolarlık direnç seviyesi kilit önem taşıyor. Bitcoin bu direnç seviyesini kıracak olursa kısa vadede yükselişin devam edebileceği üzerinde duruluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x