Yükleniyor...

Litecoin’de Yaşanan Yükseliş Devam Eder mi?

Litecoin, yeni yıla girmemizle birlikte gösterdiği performansla bu yılın kendisi için verimli bir yıl olacağının sinyallerini verdi.

Litecoin

Litecoin, yeni yıla girmemizle birlikte gösterdiği performansla bu yılın kendisi için verimli bir yıl olacağının sinyallerini verdi. Bu yazının yazıldığı sırada Litecoin, toplam piyasa değeri ile en büyük 7. kripto para konumunda. Analistlere göre, LTC’nin şimdiye kadar piyasada bu kadar durağan kalması şaşırtıcı olarak yorumlanabilir.

Litecoin, özellikle son birkaç hafta içinde önce 50 dolar seviyeleri daha sonra bugün ise 70 dolar seviyesini aşmış durumda. Bu LTC için önemli bir mesafe katetme anlamına geldiğini rahatlıkla söylenebilir.

Birçok Litecoin tutkunu, kripto para biriminde yaşanan bu dalgalanmanın sadece bir başlangıç olduğunu ve LTC’nin çok daha yüksek seviyelerde işlem göreceğine inanıyor. Litecoin’deki (LTC) bu yükseliş ne kadar sürecek, karşısına çıkan dirençleri kırabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner