Yükleniyor...

Litecoin Yükselişine Devam Ediyor! 16 Nisan 2023

Kripto para piyasasında ayı piyasasının hasarları atlatılmaya devam ediliyor.

Litecoin Nedir

Kripto para piyasasında ayı piyasasının hasarları atlatılmaya devam ediliyor.

2023’ün gelmesiyle birlikte kripto paraların değerleri yükseliyor. Altcoin’lerin en popülerlerinden olan Litecoin ise yükselişine devam ederek 100 dolar sınırına yaklaştı.

Litecoin Teknik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Litecoin fiyatına baktığımız zaman paritenin 96 dolar bölgesinden alım satıma devam ettiğini görüyoruz. Ayılar geçen haftanın büyük bölümünde piyasanın kontrolünü elinde tutsa da, fiyatı 95,65 dolar destek seviyesini aşağı çekemeyerek güçlü bir yükselişe yol açtı.

image 301
Litecoin’in günlük grafiği

LTC/USD paritesi, geçtiğimiz haftanın büyük bölümünde 96,88 ile 96,91 dolar aralığında işlem gördü. Şu anda bu aralığın üst sınırına yakın işlem görüyor.

1 günlük Litecoin fiyat analizi, LTC/USD paritesinin dün başından beri yükselen bir takoz modelinde işlem gördüğünü gösteriyor. LTC/USD çifti için destek şu anda 10 Nisan’ın en düşük seviyesi olan 95.65 dolarda. Bu paritenin direnci, geçen hafta birkaç kez test edilen 98.25 dolar seviyesine kadar yükseldi. Eğer bu direnç kırılabilirse, kısa vadede boğalar için muhtemel bir hedef olan 98.54 dolar olacaktır.

MACD çizgisi, boğaların piyasa momentumunu kontrol ettiğini gösteren sinyal çizgisinin üzerinde seyrediyor. 24 saatlik fiyat tablosundaki RSI şu anda 60 seviyesinin yakınında, bu da piyasanın aşırı alım bölgesinde olduğunu gösteriyor. Ek olarak Bollinger Bantları şamdanların üzerinde hareket ederken boğalar piyasanın kontrolünü elinde tutuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x