Yükleniyor...

Liverpool, Sorare ile Ortaklığını Genişletiyor

Liverpool Futbol Kulübü (LFC), fantezi spor oyunu platformu Sorare ile yaptığı ticari anlaşmayı uzattı.

Liverpool Sorare ile Ortakligini Genisletiyor

Liverpool Futbol Kulübü (LFC), fantezi spor oyunu platformu Sorare ile yaptığı ticari anlaşmayı uzattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda Blockchain alanında iki farklı atak yapan Liverpool’un ilk ortağı Sorare olmuştu. Liverpool ve Sorare arasındaki ilk iş birliğinin bir parçası olarak, Sorare’nin platformunda Trent Alexander-Arnold ve Virgil van Dijk başta olmak üzere as takım oyuncularının NFT’leri çıkarıldı. Blockchain ile bağlarını derinleştirmek isteyen Liverpool, ortaklığını uzattı.

Liverpool ve Sorare Ortaklığı Büyüyor

Liverpool, Blockchain tabanlı spor girişimi Sorare ile ortaklığını genişleterek kripto dünyasıyla bağlarını derinleştirmek istediğini açıkladı.

Ortaklığın etrafında büyüdüğü çevrimiçi fantezi spor oyununda, oyuncuların birbirleriyle rekabet eden takımlar oluşturmak için kullanabilecekleri lisanslı dijital spor kartları yer alıyor. Uzatma yapılan anlaşma kapsamında, stadyum ziyaretleri, maç günü deneyimleri, ürün ve video içeriği gibi avantajların çevrimiçi oyunun kazananlarına ödül olarak sunulacağı belirtiliyor.

Liverpool Sorare ile Ortakligini Genisletiyor 1

Türünün ilk örneği olarak tanımlanan ortaklık, Liverpool’un 185 ülkede kullanıcısı olan Sorare aracılığıyla dünya çapında yeni taraftarlarla etkileşim kurması için gelişmiş fırsatlar da sağlayacak.

Liverpool’un ticari direktörü Ben Latty, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Liverpool Futbol Kulübü’nde taraftar deneyimlerini geliştirmek ve bu kulübe mümkün olduğunca bağlı hissetmelerini sağlamak amacıyla her zaman taraftarlarımız için yeni teknolojilere öncülük etmeye çalışıyoruz. Sorare ile ortaklığımızı genişletmekten ve hayranlarımıza heyecan verici yenilikler getirme konusunda daha da ileri gitmekten heyecan duyuyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x