Yükleniyor...

Londra, İş Dünyası İçin Kriptoya En Uygun Şehir

Kripto paralar ve Blockchain teknolojisi dünyanın birçok ülkesinde hızla benimseniyor.

londra

Kripto paralar ve Blockchain teknolojisi dünyanın birçok ülkesinde hızla benimseniyor.

Kripto paraların popüleritesinin dünya genelinde artmasıyla birlikte ülkeler de bu konuda sistemlerini daha uygun hale getirmeye başlıyor. Son yapılan bir araştırmaya göre Londra iş dünyası için en uygun ülke olarak karşımıza çıktı.

Dünya Genelinde Kripto Paralar için En Hazır Şehirler Araştırması Yapıldı

Dünya genelinde kripto paralara en uygun şehirler araştırması yapıldı. Araştırma listesinde ülkemizden iki şehir de yer aldı.

Yapılan araştırmaya göre iş dünyası için kripto paralara en uygun şehir Londra oldu. Londra’nın kriptoya en uygun şehir çıkması, Birleşik Krallık Başkanı Rishi Sunak’ın Birleşik Krallık finansal hizmetler sektörünün her zaman teknoloji ve inovasyonda ön sırada yer almasını sağlama vizyonunun işe yaradığı şeklinde yorumlandı.

Yapılan araştırmada Londra ilk sırada yer alırken, Dubai ikinci sırada sonuçlandı. 2022 yılında kriptoya en hazır ülke olarak konumlandırılan Hong Kong ise bu araştırmayla birlikte altı sıra gerileyerek yedinci sırada yer aldı. 

Araştırmada ülkeden iki şehir de yer listeye girdi. İstanbul listede 34. sıradan kendisine yer bulurken Ankara ise 50. sırada yer aldı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x