Londra'da NFT Otomatı Sunulacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Londra’da NFT Otomatı Sunulacak

Blockchain tabanlı NFT pazarı myNFT, Avrupa'nın ilk fiziksel NFT otomatını Londra konferansında sergileyeceğini duyurdu.

Londrada NFT Otomati Sunulacak

Blockchain tabanlı NFT pazarı myNFT, Avrupa’nın ilk fiziksel NFT otomatını Londra konferansında sergileyeceğini duyurdu.

İngiltere’de Rishi Sunak‘ın göreve gelmesiyle, blockchain girişimcileri cesaretlendi. Özellikle NFT konusunda ada ülkesinin tutumu, çoğu girişimciyi buraya çekiyor. Bunlardan birisi myNFT, yenilikçi projesini 3-4 Kasım tarihlerinde Londra’da sunacak. Sektöre yaptığı yatırımlarla büyümek isteyen şirket, fiziksel NFT pazarını kullanıcılar ile buluşturmak istiyor.

myNFT, NFT Otomatını Tanıttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler blockchain platformu myNFT, Londra’da sunacağı NFT otomatı hakkında bilgi verdi. Ekip, bunun tüm kitleyi sektöre çekeceğini düşünüyor.

Otomat süreci, NFT ürünlerinin çevrimdışı ve fiziksel ortama getirilmesi amacıyla oluşturuldu. Şirketin bir sözcüsü, otomat gibi basit sistemin sektöre avantajından bahsetti. Önceden herhangi bir deneyim ya da bilgisi olmayan insanların, iki dakikada ürünlere ulaşabileceğini aktardı.

QR kod yöntemiyle çalışacak otomat, kripto cüzdanı gibi yoğun işlem durumunu ortadan kaldıracak. 10 sterlin gibi bir ücretle başlatılacak pazar, kullanıcılara rastgele bir ürün seçme hakkı tanıyacak.

myNFT’nin yeni projesi, şeffaflık ve kolay erişilebilirlik ilkeleriyle ortaya çıkacak. Otomat, Londra’da başarılı olursa Avrupa çapında yayılabilir.

myNFT kurucu ortağı Hugo McDonaugh, şunları söyledi;

NFT yatırımını günlük bir faaliyete dönüştürmeye ve onu mevcut sistemin dışına çıkarmaya kararlıyız. Sektörün büyümesinin en iyi yolu halkın katılımıdır ve biz bunu ancak engelleri yıkarak başaracağız. Avrupa’da tek olan benzersiz otomatımız bunu göstermenin eğlenceli ve ilginç bir yolu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x