Yükleniyor...

LooksRare Ekibi, Topluluğu Sinirlendirdi

Sektördeki en büyük NFT pazarlarından biri olan Opensea’nin rakibi LooksRare, Ethereum'da 30 milyon dolarlık nakit çıkışı yaptığını doğrulayarak topluluğunu öfkelendirdi.

looksrare

Sektördeki en büyük NFT pazarlarından biri olan Opensea’nin rakibi LooksRare, Ethereum’da 30 milyon dolarlık nakit çıkışı yaptığını doğrulayarak topluluğunu öfkelendirdi.

OpenSea katili olarak piyasaya sürülen platform, kısa süre önce resmi ekibinin, platformun yerel tokeni LOOKS’un stake edilen tokenlerden 30 milyon doların üzerinde nakit para kazandığını doğruladı.

LooksRare’nin Stake Edilen Tokenleri

NFT pazaryerlerinin beyan edilen ücret yapısına göre, proje ekibi, ilişkilendirilmemiş LOOKS tokenlerini stake ederek milyonlarca wrapped Ethereum tokeni (WETH) kendi hesaplarına çekti.

Looksrare NFT

İlişkilendirilmemiş tokenler stake edildi ve ekibin, para karıştırma protokolü olan Tornado Cash kullanarak paraya çevirebilecekleri büyük miktarda sarılmış Ethereum tokeni almasına izin verildi.

LooksRare’in ekip üyesi daha sonra Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ekibinin yarım yıldan fazla bir süredir herhangi bir ücret, gelir veya ödül almadan çalıştığını iddia etti.

LOOKS ekibinin bu yanıtı, topluluğu tatmin etmedi ve topluluk, ekibin milyonlarca doları Ethereum’da tutmak yerine LOOKS tokenlerini geri satın almasını istedi.

LooksRare’in (LOOKS) fiyatı, ekibin eylemleri sosyal medyada yayınlandıktan birkaç saat sonra %15 düştü. LOOKS 20 Ocak 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.07 dolara ulaşmıştı. CoinMarketCap verilerine göre yazı yazıldığı sırada LOOKS, 2.17 dolardan işlem gördü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x