Yükleniyor...

Lüks Marka Hermès NFT ve Metaverse’e Giriyor

Lüks marka Hermès, ticari marka olma başvurusuyla beraber NFT ve Metaverse'e girmeye hazırlanıyor.

Luks Marka Hermes NFT ve Metaversee Giriyor

Lüks marka Hermès, ticari marka olma başvurusuyla beraber NFT ve Metaverse’e girmeye hazırlanıyor.

Hermès, büyük moda şirketlerinin gündeminde olan Metaverse ve NFT alanında hizmet verebilmek için ticari marka başvurusu yaptı.

Hermès Ticari Marka İçin Başvuru Yaptı

Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) yapılan başvuru, lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından bugün Twitter’dan duyuruldu.

Ayrıca, ticari marka başvuruları onaylanırsa, Hermès diğerlerinin yanı sıra sanal ürünler ve e-ticaret teknolojisini kullanan kullanıcı kimlik doğrulama hizmetleri içeren indirilebilir bilgisayar oyunu yazılımları da sunacak. 

Lüks Markaların Odağı Metaverse

Küresel lüks saat ve moda markalarının, durgun piyasalara rağmen kripto para birimleri dünyasına giderek artan bir ilgi gösterdiğini belirtmekte fayda var. 

Örneğin, Jacob & Co , tamamen yeni Astronomia Solar Bitcoin sınırlı sürümünü yalnızca randevu ile ‘Cenevre İzleme Günleri’ndeki Dünya prömiyerinde sergileyeceğini temalı saat, kripto para birimlerinden ilham alan ilk yüksek prestijli saat oldu.

Özellikle lüks markaların kriptoya olan ilgisi, ürünlerinin bir kısmı geleneksel varlıklara kıyasla daha iyi yatırımlar olarak görüldüğü için önemli kabul ediliyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner