Yükleniyor...
Sponsored

LUNC, 180 Ülkede Ödeme Yöntemi Olarak Kullanılıyor

Kripto paraların popüler ürünlerinden Terra Classic (LUNC), artık küresel ölçekte ödeme yöntemi olarak kullanılabiliyor.

LUNC 180 Ulkede Odeme Yontemi Olarak Kullaniliyor

Kripto paraların popüler ürünlerinden Terra Classic (LUNC), artık küresel ölçekte ödeme yöntemi olarak kullanılabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Topluluğu heyecanlandıran haberi Travaladd Crypto olarak tanınan kripto fenomeni duyurdu. Asıl adı Travis Dickenson olan fenomen sosyal medya paylaşımında, Terra Classic’in artık Okse ile entegre olduğunu açıkladı. Bu entegrasyon sayesinde, kullanıcılar ödeme yöntemi olarak LUNC kullanabilecek.

LUNC Topluluğuna Sevindirici Bir Haber

Kripto piyasalarını derinden sarsan krizden sonra yeniden yapılanan Terra Classic, topluluk ile beraber çalışmalarını sürdürüyor. Binance’nin yakım mekanizmasını duyurması, Terra Rebels’in yaptığı çalışmalar ve Neblio desteği öne çıkan gelişmelerdi.

Yeni bir gelişme olarak popüler kripto para, Okse ile entegrasyon kurdu. Kullanıcılar artık coin’lerini, Apple Pay, Samsung Pay ve Google Pay gibi platformlar aracılığıyla harcayabilecek. Bu platformlar, 180 ülkede popüler coin’i kullanıma sunacak.

Ayrıca Eljaboom adlı fenomen, bu ödeme yönteminin LUNC yakımına etkisi olacağını iddia etti. Tüm bu işlemlerin Terra Classic ağında gerçekleşeceğini belirten fenomen, işlemlerin yüzde 1.2’lik yakım mekanizmasına dahil olduğunu aktardı.

LUNC ile ödeme yapabilmek için, kullanıcıların öncelikle Okse platformuna kayıt olmaları gerekiyor. Ardından Okse cüzdanlarına çektikleri coin’i, Visa kartları aracılığıyla harcayabilecekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x