Yükleniyor...

LUNC Tabanlı Terraport: Yak ve İnşa Et!

Terra Classic (LUNC) topluluğu tarafından oluşturulan Terraport, günde 10 milyon adet LUNC yakma potansiyeliyle piyasaya çıkıyor.

LUNC Tabanli Terraport Yak ve Insa Et

Terra Classic (LUNC) topluluğu tarafından oluşturulan Terraport, günde 10 milyon adet LUNC yakma potansiyeliyle piyasaya çıkıyor.

Terra krizinin ardından yeniden yapılanan LUNC, topluluğu tarafından yoğun ilgi görüyor. Özellikle Terra Classic ağını kurmak ve yapılandırmak isteyen TerraCVita, yaptığı hamleler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TerraCVita‘nın son ürünü olan Terraport Finance (TERRA), hazineye gelen gelirlerin yüzde 27‘siyle LUNC yakacağını belirtti. Bu oran, olası günlük milyon dolarlık hacimde 10 milyon adet LUNC‘un yanması anlamına geliyor.

Terraport, Milyarlarca Adet LUNC Yakımı Yapmayı Hedefliyor

Terra Classic (LUNC) topluluğunun oluşturduğu TerraCVita, yeni projesi Terraport (TERRA) hakkında bir blog gönderisi yayımladı. Bu gönderide projeye yönelik detaylı bilgilere ve LUNC tarafına sağlayacağı yararlara değinildi.

Merkeziyetsiz bir borsa olan Terraport, kullanıcılara launchpad ve piyango hizmetleri de verecek. DAO mantığına evrilecek proje, hazinesinin yüzdelik dilimlerini de oluşturmuş durumda.

Ekibin yayımladığı blog paylaşımına göre, merkeziyetsiz borsanın hazinesinin yüzde 27‘si direk LUNC yakımına gidecek. Ayrıca yüzde 22‘lik bir kısmı da TERRA yakımına harcanacak.

Yakım konusuna değinen ekip, “Zaman içinde dolaşımdaki TERRA miktarını büyük ölçüde azaltmayı ve aynı zamanda haftalık birkaç milyar yakma gerçekleştirerek dolaşımdaki LUNC’yi azaltmayı mümkün kılacak.  dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x