Yükleniyor...
Sponsored

MAFFIO, CEEK ile Ortaklık Kurdu

Dominikli müzik yapımcısı ve sanatçı Carlos Ariel Peralta (MAFFIO), metaverse platformu CEEK ile ortaklık kurdu.

MAFFIO CEEK ile Ortaklik Kurdu

Dominikli müzik yapımcısı ve sanatçı Carlos Ariel Peralta (MAFFIO), metaverse platformu CEEK ile ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MAFFIO, kendine ait şarkısı Blessings‘i sanal gerçeklik (VR) teknolojisiyle yayımlamak için platform ekibiyle iş birliği yaptı. Çeşitli ödülleri bulunan sanatçıya, Julian, Ky-Mani ve Jo Mersa Marley eşlik edecek. Sanal gerçeklik teknolojisiyle buluşturulacak şarkı, Dominikli müzik yapımcısının Eso Es Mental albümünden alındı.

CEEK Ekosistemini Büyütüyor

Sanatçı ve yapımcı MAFFIO, şarkısını Sony Music Latin aracılığıyla piyasaya sürmüştü. Blessings, CEEK platformunun internet hizmetleri ve VR uygulaması aracılığıyla dinlenebilecek. Sanal gerçeklik desteğiyle şarkının klibi metaverse üzerinden yayımlanacak.

Müzik sektöründe hızla büyüyen CEEK, kripto paralar ve metaverse konusunda da çalışmalarını sürdürüyor. CEEK VR uygulaması aracılığıyla metaverse kapılarını aralayan proje, topluluk tarafından yoğun ilgi görüyor. Platform daha önce, Lady Gaga, Demi Lovato, Ringo Starr ve Ziggy Marley gibi isimlerle iş birliğini duyurmuştu.

MAFFIO, Müzik ve metaverse platformuyla yaptığı ortaklığı şu şekilde duyurdu;

“Ky-Many, Julian ve Jo Mersa’nın iş birliğine sahip olmak bir ayrıcalık ve kardeşliğin bir kanıtı. Çünkü Jamaikalı değil de Dominikli olmama rağmen, birlikte dünyaya bir nimet mesajı gönderebilmemiz benim için çok şey ifade ediyor.”

Ayrıca metaverse ve müzik platformu, Meta iş birliğiyle popülerlik kazanmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x