Yükleniyor...

MakerDAO, Yeni Blockchain’de Yapay Zeka Kullanacak

MakerDAO, Endegame olarak adlandırdığı projesi için 5 adımlı bir program çıkardı.

MakerDAO renBTCyi Teminat Kasasindan Cikariyor

MakerDAO, Endegame olarak adlandırdığı projesi için 5 adımlı bir program çıkardı.

MakerDAO, yeni blockchain için yapay zeka destekli yol haritasını açıkladı. Proje, yeni güncellemesi Endgame’de yapay zekadan destek alacak.

MakerDAO, Endgame Güncellemesinde Yapay Zekadan Destek Alacak

MakerDAO, Endgame adlı büyük bir güncelleme için beş bölümlük bir plan yayınladı. Değişiklikler AI araçlarını tanıtacak ve nihayetinde yeni bir Blockchain oluşturulacak.

DAI stablecoin’inden sorumlu merkeziyetsiz platform MakerDAO, Perşembe günü Endgame adlı büyük bir güncelleme için geniş bir yol haritası yayınladı.

yapay zeka

Verimliliği, dayanıklılığı ve katılımı artırmak için tasarlanan güncelleme, yapay zeka araçlarını kullanacak ve bunları açık, ölçeklenebilir süreçlere uygulayacak. Planın kısa vadeli hedefi ise üç yıl içinde en yaygın kullanılan stablecoin projesi olmak olduğu belirtiliyor.

MakerDAO’nun kurucu ortağı Rune Christensen açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Endgame, Maker Ekosistemini düzene sokacak ve paralel hale getirecek, yeni bir birleşik marka kimliği ve kullanıcılar tarafından yetiştirilebilecek ve izinsiz inovasyona ve teminat tahsisine öncülük edecek 6 yeni SubDAO’nun amiral gemisi sürümünü piyasaya sürecek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner