Yükleniyor...

Man Group, Kripto Hedge Fonu Çıkaracak

Yaklaşık 150 milyar dolarlık bir varlığı yöneten Man Group, kripto hedge fonu çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Man Group Kripto Hedge Fonu Cikaracak

Yaklaşık 150 milyar dolarlık bir varlığı yöneten Man Group, kripto hedge fonu çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olarak tabir edilen FTX’in iflas etmesi, kripto endüstrisini derinden etkiledi. Kripto para piyasasının geleceği, yatırımcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Düzenlemeler, merkezileşme, şeffaflık, varlık raporları ve birçok konular gündemde yer aldı. FTX şirketinin, 1 milyondan fazla kişiyi sıkıntıya soktuğu belirtildi. Tüm bu karamsar süreçlere rağmen, dünyanın en büyük halka açık hedge fon şirketi olan Man Group çalışmalarını sürdürüyor.

150 Milyar Dolar Varlıklı Man Group, Kripto Hazırlığı Yapıyor

Bloomberg‘in yapmış olduğu habere göre Man Group, son birkaç aydır kripto riskten korunma fonu stratejisi geliştiriyor.

Halka açın en büyük hedge fon şirketi olarak tabir edilen Man Group, yaklaşık 150 milyar dolarlık bir varlığı yönetiyor. Yatırım varlık yönetim şirketinin, yıl sonuna kadar kripto hedge fonunu başlatması bekleniliyor.

Kripto fonunun başlangıç işlemlerinin, karşı taraf risklerini değerlendirmesine bağlı olduğu açıklandı. Ayrıca, şirketin bir birimi kripto para vadeli işlemlerini halihazırda yürütüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner