Yükleniyor...
Sponsored

Mango Markets, Saldırıdan Zarar Gören Kullanıcılara Geri Ödeme Planını Sundu

Mango Markets, yaşanan 114 milyon dolarlık saldırının ardından, kullanıcılara farklı token'larla geri ödeme yapmayı teklif etti.

mango markets 2

Mango Markets, yaşanan 114 milyon dolarlık saldırının ardından, kullanıcılara farklı token’larla geri ödeme yapmayı teklif etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Platform, hacker’ın ilk para yatırma işlemini 11 Ekim saat 18:19’da yapmasından bir saat önceki bakiyelerin anlık görüntüsünü kullanarak geri ödeme yapacak.

Mango Markets, Ödeme Planını Açıkladı

Mango Markets, Discord üzerinden ödeme planını kullanıcılara sundu. DAO’nun teklifin yayınlanmasının ardından oylamak için 72 saatlik bir süresi olacak.

Saldırının arkasındaki isim Avraham Eisenberg ise yasadışı hiçbir şey yapmadığını iddia etti. Topluluk, Eisenberg’in hata ödülü kapsamında 47 milyon doları elinde tutması ve 67 milyon doları iade etmesine izin vermek için oy kullandı.

Ekim ayında birbiri ardında saldırılar yaşamaya devam ediyor. Chainalysis’in verilerine göre bu ay içerisinde 718 milyon dolarlık toplamda 11 farklı saldırı gerçekleşti.

Platformun kurucu ortağı Daffy Duriraj, Discord kanalı üzerinden yaptığı açıklamada ilk hedeflerinin, kullanıcıların saldırıdan önce sahip oldukları token’lar ile alacakları token’lar arasındaki farkı en aza indirmek olduğunu söyledi.

Fonlar, anlık görüntüler incelenerek USDC’ye dönüştürülecek. Kullanıcılara ödeme daha sonra yapılacak.

Duriraj, MANGO token’ının saldırıdan sonra %50 oranında düşmesi sebebiyle bu token’ların en son ödeneceğini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x