Yükleniyor...

Manhattan Merkezli Diş Kliniği, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) ile Ödeme Kabul Edecek

Manhattan'da bulunan üst düzey diş kliniği Upper East Dental Innovations, artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabul edecek.

den

Manhattan’da bulunan üst düzey diş kliniği Upper East Dental Innovations, artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabul edecek.

New York merkezli klinik, kripto para ile ödeme kabul eden ilk diş kliniği olma unvanının sahibi oldu.

Upper East Dental Innovations’ın sahibi ve doktor ekibine liderlik eden diş hekimi Dr. Sharde Harvey, modern teknolojilerin büyük bir savunucusu olduğunu söyledi. Kripto paraların, fiat para birimlerinden daha ucuz, daha hızlı ve daha verimli olduğunu iddia eden Harvey, kripto paraların paranın evrimindeki bir sonraki aşama olduğunu vurguladı.

Diş kliniği, çok çeşitli kozmetik ve restoratif diş hekimliği hizmeti sunmasıyla tanınıyor. Klinik Galileos 3D görüntüleme sistemi, panoramik ve sefalometrik görüntüler üreterek kapsamlı bir teşhis de sağlıyor.

2013 yılında Polonya merkezli bir diş kliniği olan Dentacoin, henüz Bitcoin’in daha gizemli olduğu zamanlarda Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x