Yükleniyor...

Manisa’da Bitcoin Kabul Eden Kırtasiye – Hasret Kırtasiye

3Dörtgen firmasında Bitcoin - Litecoin entegrasyonunu gerçekleştiren ve geçtiğimiz haftalarda bu konuyla ilgili röportaj gerçekleştirdiğimiz Alp Işık, bu sefer de Manisa'daki Hasret Kırtasiyesi için Bitcoin ile ödeme entegrasyonunu gerçekleştirdi.

3Dörtgen firmasında Bitcoin – Litecoin entegrasyonunu gerçekleştiren ve geçtiğimiz haftalarda bu konuyla ilgili röportaj gerçekleştirdiğimiz Alp Işık, bu sefer de Manisa’daki Hasret Kırtasiyesi için Bitcoin ile ödeme entegrasyonunu gerçekleştirdi.

Alp Işık’ın “Bitcoin Nedir?” konulu videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

unnamed (1)
Hasret Kırtasiye Sahibi – Recep Başer

Sosyal medya üzerinden Facebook, Twitter ve Foursquare’i aktif kullanan Hasret Kırtasiye, son olarak da Bitcoin ödemesi kabul ederek Manisa’da ilk Bitcoin kabul eden kırtasiye oldu. Aynı zamanda Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin de arasına katıldı.

Hasret Kart çıkartarak ziyaretçilerine daha iyi hizmet vermeye çalışan Hasret Kırtasiye’nin şu ana kadar 1000 kişilik bir kart kullanıcı kitlesi bulunuyor.

“Manisa’da kırtasiye alanında bitcoin’i uygulayan ilk ve tek kırtasiye olmamız bizi sevindiriyor. Bundan sonraki hedefimiz web sitesinden satış yapmak olacak. Yenilikleri takip etmeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulunan kırtasiyenin sahibi Recep Başer, Bitcoin ödemesi gerçekleştirmek isteyen kişilere kolaylık sağlamak istediklerini belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner