Yükleniyor...

Marathon Digital, Signature Bank Fonlarına Erişimi Olduğunu Açıkladı

Marathon Digital yaptığı açıklamada, Signature Bank'ta tutulan fonlarına erişimi olduğunu söyledi.

Marathon Digital Kredisini 200 Milyon Dolara Cikardi 1

Marathon Digital yaptığı açıklamada, Signature Bank’ta tutulan fonlarına erişimi olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin madencisi Marathon Digital, Signature Bank’ta tuttuğu fonlara hazine yönetimi kapsamında erişimi olduğunu söyledi. Madenci ek olarak işlerin normal seyrinde ilerlediğini söyledi.

Marathon Digital: İşler Normal Seyrinde İlerliyor

Marathon Digital, Pazar günü devlet düzenleyicileri tarafından kapatılan Signature Bank tarafından tutulan 142 milyon dolarlık nakit mevduata erişimi olduğunu söyledi. Şirket yaptığı açıklamada, hazine yönetimi amacıyla fonlara erişimi olduğunu ve tüm faturaları “işin normal seyrinde” ödediğini söyledi.

signature bank2

Marathon ayrıca 11.000’den fazla Bitcoin’e sahip ve şirket bunun geleneksel bankacılık sisteminin ötesine geçen finansal opsiyonellik sağladığına inanıyor.

Ayrı bir gelişmede Marathon, yetkililer tarafından Cuma günü kapatılan Silicon Valley Bank ile doğrudan bir iş ilişkisi olmadığını doğruladı. ABD federal banka düzenleyicileri, Silikon Vadisi ve Signature Bank müşteri mevduatlarının tam iadesini garanti etti.

ABD Başkanı Joe Biden, bugün Amerikan vatandaşlarına iflasların ardından bankacılık sisteminin güvende olduğuna dair güvence verdi.

Biden açıklamasında şunları dedi:

“Amerikalılar bankacılık sisteminin güvenli olduğundan emin olabilir. Bu bankalarda mevduatı olan tüm müşteriler, bugünden itibaren korunacaklarından ve paralarına erişebileceklerinden emin olabilirler.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x