Yükleniyor...

Mark Cuban, Altının Daha Faydalı Olduğunu Söyledi

Kripto topluluğu ile yaptığı son Twitter tartışmasına göre, Mark Cuban görünüşte altını Bitcoin'e tercih ediyor.

Mark Cuban Altının Daha Faydalı Olduğunu Söyledi

Kripto topluluğu ile yaptığı son Twitter tartışmasına göre, Mark Cuban görünüşte altını Bitcoin’e tercih ediyor. Bitcoin’in geçerli bir kripto para birimi olma şansı olmadığını söyledikten sonra, Amerikalı yatırımcı Mark Cuban, kripto para birimi topluluğunun üyeleriyle tartışmalara devam ediyor. Bu sefer Bitcoin kullanıcıları ve altıncılar arasındaki sonsuz tartışmaya değindi ve ikincisinin tarafında yer aldı. Cuban, Dallas Mavericks’in 2019’da Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlamasının ardından sadece 549 dolarlık bir Bitcoin kazandıklarını dile getirdi. Cuban’a göre altın hem yatırım aracı, hem mücevher hem de elektronik sektöründe kullanılabiliyor olması nedeniyle daha faydalı.

Cuban’ın bu sözlerinin, Bitcoin’in bir tenis topu, esrar (ve muhtemelen dünyadaki herhangi bir şeyden) daha az faydası olduğunu iddia eden Peter Schiff’in de hoşuna gideceğine dair esprili eleştiriler de var.

Mark Cuban, Madenciler Hakkında da Konuştu

Cuban’a göre tüm madenciler, ödülleri almak için ağa katılan müteahhitler. Onlara daha fazla kar getirebilecek başka bir teknoloji varsa, potansiyel olarak Bitcoin’den vazgeçebilirler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x