Yükleniyor...

Mark Cuban: Bitcoin (BTC), Altını Değiştirebilir

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Bitcoin'in (BTC) bir değer deposu olarak altının üstünlüğünü kıracağını tahmin ediyor.

mark

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Bitcoin’in (BTC) bir değer deposu olarak altının üstünlüğünü kıracağını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

UpOnly ile yaptığı röportajda konuşan ünlü yatırımcı, Bitcoin’in bir para birimi olarak hiçbir zaman iyi çalışabileceğine ikna olmamasına karşın, Bitcoin’in yatırımcılar için altının yerini alacağına inanıyor.

“Bitcoin bir platform olarak harika. Alternatif bir yatırım aracı olarak görülüyor. Pek çok insanın portföylerinde altının yerini alacak ve umarım balinalar HODL yapmaya devam ettikçe değeri de yükselecek.”

Cuban, Bitcoin’in altının piyasa değerini eritmeye hazır olmasına karşın bunu yavaş bir biçimde yaptığını ifade etti. Ek olarak, insanlar Bitcoin’e yatırım yaptıkça varlığın, altın karşısında daha da büyüyebileceğini söyledi.

“Borsa yatırım fonları açıldığında, insanlar daha kolay bir biçimde Bitcoin alabilecekler. Şu anda sadece Bitcoin alabilmek için cüzdana para koymak hala çok zor. Öyleyse onu sizin için tutacak birisine ihtiyacınız var. Çünkü çoğu insan Bitcoin’i kendi gözetiminde bulundurmaktan korkacak.

Bitcoin, gerçek bir güven üzerine inşa edilmiştir. Altına mı yoksa Bitcoin’e mi güveniyorsunuz. Altının kendi başına hiçbir faydası olmadığından, genç nesiller Bitcoin’e güvenecekler. Altına neye yarar? Hiçbir işe yaramaz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x