Yükleniyor...

Mark Cuban: Dogecoin, Cardano’dan Daha Faydalı

Ünlü yatırımcı Mark Cuban, Cardano'nun akıllı sözleşmeleri başlatmasından bu yana önemli bir etki yaratmadığını söyledi.

Mark Cuban Dogecoin Cardanodan Daha Faydali

Ünlü yatırımcı Mark Cuban, Cardano’nun akıllı sözleşmeleri başlatmasından bu yana önemli bir etki yaratmadığını söyledi.

Yakın bir tarihte kripto para odaklı YouTube kanalı AltcoinDaily’de verdiği röportajda Cuban, meme kripto para birimi Dogecoin’in Cardano’dan daha fazla uygulamaya sahip olduğunu belirtti.

Mark Cuban’dan Metaverse Yatırımcılarına Hakaret

Mark Cuban, AltcoinDaily’nin YouTube kanalı aracılığıyla verdiği röportajda Dogecoin’in Cardano’dan daha fazla uygulamaya sahip olduğunu ve daha faydalı olduğunu söyledi. Aynı zamanda, metaverse yatırımcılarına hakarete uzayan açıklamalarda bulundu.

Milyarder yatırımcının Cardano’nun faydasını ilk kez sorgulaması değil, daha önce Cardona’ya karışan Cuban, Ethereum rakibinin neredeyse bir yıl önce akıllı sözleşmeler başlatmasına rağmen çok az etkili olduğunu belirtti. Ardından, Doge’nin gerçekten uygulamalara uygun bir platform haline gelene kadar Cardano için fırsatın daha büyük olduğunu da ekledi.

Blockchain’in başarısının büyük ölçüde daha fazla uygulamanın benimsenip benimsenmemesine bağlı olacağına inanan Cuban, metaverse’de sanal arazi satın alan yatırımcılara hakaret etti. Sanal arazi satışları, kripto bozgununun ortasında son aylarda düşerken, “Aptal” kelimesinin satın alanları karakterize etmek için yeterince güçlü bir kelime olmadığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner