Yükleniyor...

Mark Yusko: BTC’yi 20 Kat Yükseltecek Boğa Yürüyüşü Olacak

Yatırımcı ve Morgan Creek Capital Management'ten Mark Yusko CNBC'nin Fast Money programına konuk oldu.

Bitcoin Mark Yusko

Yatırımcı ve Morgan Creek Capital Management’ten Mark Yusko CNBC’nin Fast Money programına konuk oldu. Geleneksel finans sisteminin içinde olmasına rağmen Yusko’nun kripto paralara olan inancı ve uzun vadede başarılı olacaklarına olan inancı dikkat çekiyor.

Yusko, Bitcoin’i uzun vadede sevdiğini ve CBOE ve CME’deki BTC vadeli işlemlerde oluşan yapay satış baskısına değiniyor. Yusko’ya göre bu BTC’nin 4.000 doların altına düşmesindeki nedenlerden biri. Oluşan bu baskının BTC’nin uygulanabilir bir değer saklama aracı olarak benimsemesiyle ortadan kalkacağını dile getiren Yusko, baskının kalkmasıyla BTC’nin fiyatının yukarı yönlü hareket edeceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda sert satışlarla BTC’nin fiyatının düşmesine de değinen Yusko, yatırımcıların BTC yatırımlardan iyi kazançlar elde etmeleri için çok uzun zaman beklemelerinin gerekmeyeceği görüşünde.

Yusko, önümüzdeki 10 yıl içinde Bitcoin’in 20 katlık bir yükseliş göreceğine inandığını ve asimetrik risk profiliyle Bitcoin’nin böyle bir ralliyi destekleyebilecek nadir bir varlık sınıfı olduğunu sözlerine ekledi.

Yusko’ya göre Bitcoin esasta bir para birimi veya şirket değil bir ağ ve dünyanın en büyük şirketleri belirli ürünlere değil ağlara dayalı çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x