Ana Sayfa Bitcoin (BTC) Mark Yusko: BTC'yi 20 Kat Yükseltecek Boğa Yürüyüşü Olacak

Mark Yusko: BTC’yi 20 Kat Yükseltecek Boğa Yürüyüşü Olacak

Yatırımcı ve Morgan Creek Capital Management’ten Mark Yusko CNBC’nin Fast Money programına konuk oldu. Geleneksel finans sisteminin içinde olmasına rağmen Yusko’nun kripto paralara olan inancı ve uzun vadede başarılı olacaklarına olan inancı dikkat çekiyor.

Yusko, Bitcoin’i uzun vadede sevdiğini ve CBOE ve CME’deki BTC vadeli işlemlerde oluşan yapay satış baskısına değiniyor. Yusko’ya göre bu BTC’nin 4.000 doların altına düşmesindeki nedenlerden biri. Oluşan bu baskının BTC’nin uygulanabilir bir değer saklama aracı olarak benimsemesiyle ortadan kalkacağını dile getiren Yusko, baskının kalkmasıyla BTC’nin fiyatının yukarı yönlü hareket edeceğini söylüyor.

Son zamanlarda sert satışlarla BTC’nin fiyatının düşmesine de değinen Yusko, yatırımcıların BTC yatırımlardan iyi kazançlar elde etmeleri için çok uzun zaman beklemelerinin gerekmeyeceği görüşünde.

Yusko, önümüzdeki 10 yıl içinde Bitcoin’in 20 katlık bir yükseliş göreceğine inandığını ve asimetrik risk profiliyle Bitcoin’nin böyle bir ralliyi destekleyebilecek nadir bir varlık sınıfı olduğunu sözlerine ekledi.

Yusko’ya göre Bitcoin esasta bir para birimi veya şirket değil bir ağ ve dünyanın en büyük şirketleri belirli ürünlere değil ağlara dayalı çalışıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti